Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zubná protéza v mladosti

Príspevok v téme: Zubná protéza v mladosti
Tajomny

Zdravím problémy so zubami som mal odmalička strach zo zubára kde som zažíval kvôľi väčšej citlivosti v ústach neskutočnú bolesť aj napriek injekciám mi ho absolútne znechutila a potom ked som znovu začal chodiť k zubárovi tak mi trhal jeden zub za druhým bol to nejaký zahraničný zubár, ktorému potom zobrali aj licenciu, teraz mám 23 rokov a chýba mi dosť zubov a mám dosť kazov a zachrániť by to bolo priveľmi nákladné čo si študent čo musí platiť intrák a pomáhať aj rodine dovoliť nemôže už teraz platím dosť ked som uňho tak už rozmýšľam a som zmierený nad zubnou protézou, že si radšej nechám vytrhať čo ostávajú a dám si ju. Má dakto skúsenosti v takom mladom veku so zubnou protézou či už mi ostáva trpieť dalej.

prispevok

Tak s tymto skusenost nemam ale ak tie zvysne zuby nie su cele pokazene tak sa daju opravit ja mam tiez vacinu zubov obrovske blomby ...trhat si ich radsej nedavaj ved sa daju spravit mostiky alebo nieco take.
.pripadne by prichadzali do uvahy implantaty ale tie su financne narocne....skus napisat do nejakej zubnej poradne na internete urcite nejaku najdes tam ti isto poradia

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.