Nočné vyjedanie chladničky

kilecko

ranajky sa mi zdaju fajn aj desiata ,ale ten obed by som si rozdelila polievku zjedz v praci a obed sup do obedara domov a ten zjedz o 14.30.potom urcite vydrzis do olovrantu a este lahsiu veceru a ak ta napadne ist do adnicky vyjedat nachystaj si tan ocistenu surovu mrkvu nakrajanu na kolieska a kludne si chrumkaj zuvacie svaly budu pracovat a ty budes spokojna ,ze papas .

mimma

Vecera o tej 6 - pol 7. A ak nevydrzis do 22, tak iba tu zeleninu si daj. ale malo by sa jest min.3 hodiny pred spanim.

jajaa

vďaka za radu, môžem aj každé 3 hodiny jesť. tú večeru bez pečiva by som však nezvládla, tak skúsim si dať polku rožka k tomu aspoň. dúfajme, že vydržím nejako, achjaj.

mimma

Veceru by som dala radsej o 6 - pol 7. To by si mohla vydrzat do 22 nie?
A musis jest kazde 2 hod? Nestaci ti kazde 3 hod? 8:00, 11:00, 13:00, 16:00, 18:30.
A na olovrant by som dala asi cottage so zeleninou, alebo biely jogurt, alebo hrst tych orechov.
A na veceru tiez iba bielkoviny+zelenina. Sacharidy na veceru nie su dobre pokial chces schudnut. A ak nevydrzis do 22:30, tak schrum nejaku zeleninu (uhorka, kalerab, mrkva...)

jajaa

ovecka..kalórie nemienim presne počítať, nechcem ísť na to tak striktne...čo poviete n tento jedálniček:
raň. 8.00 malý celozrnný bochník+ trochu masla+2 plátky šunky (alebo syr)+ surová zelenina, káva bez mlieka s pol čajovou lyžičkou trstinového cukru, 2dcl vody
des.10.30 1 ks ovocia+zopár orechov, prípadne jogurt s ovocím
ob. 12.30 polievka+ hlavné jedlo
ol. 14.30 -neviete mi poradiť čo také si dať???
več. č.1 17.00 bageta alebo nejaké iné pečivo a v podstate podobne ako raňajky. alebo je lepšie zjesť surovú mrkvu alebo kaleráb s kvapkou oleja kvôli vitamínom?
a keď chodím o 22 alebo 22.30 spať tak kedy a čo mám jesť naposledy?
lebo ja už fakt neviem, moc pohybu nemám a prejedanie sa vianočnými dobrotami spravilo svoje...
ja už fakt neviem ako čo jesť

jajaa

noc bola opäť všelijaká...skúsim fakt popracovať na jedálničku, lebo nie som s ním moc spokojná a s tým pečivom je to tiež pravda, uznávam.

Hrac

No chyba tam nejake to hlavne jedlo na obed, nieco co ta naozaj zasyti. A 3 z 5 jedal s pecivom? To tiez nie je moc vhodne, to si daj tak na ranajky len.

Do stihlej postavy sa da aj prezrat doslova, ale inym jedalnickom a kazdodennym pohybom.