Nočné vyjedanie chladničky

redka

Tak uz sa nedivim vobec tym nocnym najazdom... Aj ja by som skapala... Jednak malo a po druhe o nicom zlozenie.. Su aj ludia, ktori by boli s takou stravou ok, ale ty ocividne nie, kedze sa dopujes este aj v noci...

jajaa

pokiaľ tvoje vymetanie nevidno na váhe a kondičke, tak to je OK. :) ja som smutná, že mi veľa vecí v šatníku nesedí. :(

zuzi74

Ved prave preto som pisala, ze z toho tvojho jedalnicka by som umrela, lebo by som bola aj ja stale hladna a v noci by som vymetala chladnicku. Ja ju zvyknem tiez navstivit v noci, ale to len ked idem neskoro spat.

jajaa

zuzi, len u mňa ide hlavne o to jedenie v noci, lebo vtedy bársčo zjem. a tiež mám kvôli liekom spomalený metabolizmus a výdaj energie mám už pár mesiacov obmedzený, keďže zdravotne nie som v poriadku. a jem aj dosť sladkého, dnes som sa pomerne dobre držala, ale býva to aj horšie. keby zvládnem prežiť noc bez jedenia, tak by som bola šťastná ako blcha.

zuzi74

Ja som asi vacsi jedak:-) Na ranajky jem jogurt alebo chleba s pomazankou. Na obed mavam pravidelne polievku aj hlavne jedlo. Ked pridem z prace cca o 17-18 hod. opat hlavne jedlo. Medzi obedom a vecerou jem samozrejme nejake to jablko alebo sladky keks obcas alebo tycinky. A ked idem spat o polnoci, tak este nejaky ten chleba alebo rozok s rajcinou zvladnem.

jajaa

akože umrela? :D mäso moc nemusím, aj tie plátky salámy sú skôr tak nasilu popravde :/ sem-tm si dám ryby, kuracie, niekedy varené hovädzie.

zuzi74

jajaa a maso je kde, teda ak nepocitam tie 2 platky salamy na ranajky? Take nieco nejes? Popravde z tvojho jedalnicka by som "umrela".