Anopyrin nahrada za Fraxiparin

ukive

Dakujem za povzbudenie.pevne verim,ze bude o.k. Len keby lekari seba neprecenovali a nepodcenovali priznaky, a ked nie su si isty maju konzultovat a radsej jedno" zbytocne " MRI ako ziadne a potom komplikacie nasledne "stratenie" prvych listov zdravotnej dokumentacie,aby bol lekar kryty

ni-ka

ja som trosku iny pripad, mam reumaticke ochorenie, mne sa koleno "rozpadlo" zvnutra...vybrali mi cely meniskus a chrupavky mi zbrusili az na kost a vazy ostali degenerovane...
to dlhe hojenie bolo sposobene mojim ochorenim...ale chcela som len poukazat na to, ze aj napriek tomu ze som kolenom nehybala asi polroka vobec, tak fraxiparin som brala len tyzden-tesne po operacii...
vas syn je zas iny pripad a vazy a svaly sa hoja ovela dlhsie nez zlomeniny kosti...treba dat tomu cas, vela casu...chce to trpezlivost...nebojte sa, urcite sa da doporiadku, mlady a zdravy organizmus sa uzdravi skor:-)
drzim vam palce a prajem vsetko dobre!

ukive

Mila ni-ka, prosim Vas, co ste mala s kolenom, ked az rok barle? Moj syn 24r. Pri futbale rozflakana kolenna slacha, bocne väzy, meniskus,predne krizne väzy a natrhnute zadne. Zoperovanu mal tusim iba tu dolezitu kolennu slachu 24 stehov a este ked ozivy tu nohu tak dalsia operacia ostatnych veci.Ak by nevadilo rada by som prijala nejake rady, skusenosti z Vasho pripadu.Ako ste rehabilitovala a kolko a pod. Vopre dakujem

ni-ka

ja som po operacii kolena kvoli komplikaciam bola na barlach rok a na nohu som vobec nestupala a na rehabky nechodila ale fraxiparin som brala len tyzden po operacii...a uplne to stacilo