Nikdy si nenajdem partnera, tuzim uz len zomriet

Príspevok v téme: Nikdy si nenajdem partnera, tuzim uz len zomriet
zivamrtvola

Zdravim, mam 31 rokov a ziaden vztah za sebou. Mam telesny hendicep ktoreho sa nikdy nezbavim a to mi brani najst si partnera. O aky hendicep ide tu nebudem rozpisovat, nechcem.
Od mala som tuzila a snivala, ze raz si najdem priatela, vydam sa a budem mat dve alebo tri deti. Lenze moj telesny hendicep sa nemenil vekom ale este viac zvyraznoval a o ma odsudilo na zivot do smrti bez partnera. Nikdy o mna nijaky chlapec nestal dlhodobo. Na zakladnej skole jeden ale cim sme boli starsi tak jeho zaujem opadol. Na strednej mal tiez jeden zaujem ale kamarati ho prehovorili ze s takou nemoze predsa chodit. Dokonca ho presviedcali este aj v mojej blizkej pritomnosti lebo si mysleli ze to nepocujem. Vsetko som pocula.
Ziaden kolega v doterajsich pracach o mna nemal vazny zaujem. Alebo bola smola v tom ze boli uz zadani a so mnou sa len zahravali a vesali mi buliky na nos. Skusala som cez socialne siete ako pokec a badoo. Prejavovali zaujem ale ked sme sa nazivo stretli tak sa ich zaujem zrazu vytratil a uz ich viac nebolo. Neozvali sa, nereagovali na spravy, nic. Proste uz mam 31 rokov a marne by som si nahovarala ze sa teraz nieco zmeni. Nic sa nezmenilo a uz ani sa nezmeni.
Tuzim uz len po jednom a to umriet. Umriet mlada a co najskor. Najlepsie zaspat a nikdy sa uz nezobudit. Nic ma tu nedrzi na svete. Nemam uz vobec preco zit. Nechcem uz zit. Ked vidim tie stastne pary ako sa tulia k sebe. Ked vidim tie rodinky. A ja vecne odsudena na zivot samotarky. Viem je nas viac ale tie ostatne osamele a osameli maju este nejaku sancu najst si niekoho ale ja uz nie. Zistila som ze medzi muzmi niesom ziadana. Telesneho hendikepu sa nikdy nezbavim ale zato sa zbavim kazdeho muza. Netuzim dalej zit, nechcem, nemam zaujem, nikam sa mi nechce chodit, len sedim doma, lezim. Nic ma uz von netaha. Uplne sa zo mna straca energia, uz sa stratila. Nemam chut ani pracovat, dychat, jest. Len spat by som spala cely den aj noc.
Mam jednu otazku na vas. Preco musia na svete zit aj ludia ktori o to stratili zaujem? Preco tu musime byt ako otroci? Preco musime nasilu zit? Preco?

zivamrtvola

Mozno si poviete aby som svoju mysel zamerala inym smerom k zvieratam, prirode, sportu. Skusala som ale pomohlo to len na kratky cas. Stale mi chybala ta laska od ziveho cloveka opacneho pohlavia. Ano mozno som velmi nato zamerana ale ved mam
31 rokov a je predsa normalne ze tuzim po nehe a laske. Zvierata a rastlinky mi to nikdy nedaju. CLovek je clovek.
Viete ako sa citim? Dam vam priklad aby ste ma pochopili. Je to ako ked zavriete holuba do klietky a za klietkou je vela krasnych holubic a holubov. Ti sa nahovaraju a paria a ten holub v klietke sa len beznadejne diva na to vsetko a vie ze to nikdy nebude pre neho dosiahnute. Lebo je obmedzeny na klietku. Tak ja som obmedzena na svoj telesny hendicep.
Poviete si tak hladaj medzi sebarovnymi medzi hendikepovanymi. ALe ja nechcem takeho, co by sme boli za par? Ja chcem zdraveho pekneho muza. Nedokazem milovat niekoho len preto ze je muz nech vyzera akokolvek. To je darvinova teoria. Vyberame si ako nam kazu nase geny. Nechcem nejakeho kripla alebo nevidiaceho. Tuzim po normalnom zdravom muzovi. Ja som inak zdrava len ten maly telesny hendikep muzov sa muzom prieci.