Súkromné kliniky poplatky

Príspevok v téme: Súkromné kliniky poplatky
rosetorn

Prosim vás viete mi vysvetliť ako je to so súkromnými klinikami a poplatkami? Musím absolvovať nepríjemné vyšetrenie a po zlých skúsenostiach s lekármi v nemocniciach som sa rozhodla pre súkromnú kliniku. Som poistenec ich zmluvnej poisťovne, platím teda za toto vyšetrenie alebo ako to je? Platím len nejaku časť? Ďakujem

5.5 elsa

70 eur je vstupný poplatok na každej neštátnej klinike,neviem akú máš zdravotnú poisťovňu,treba hľadať neštátnych kliniky ktoré majú tvoju zdravotnú poisťovňu,,niektoré nie sú zazmluvnené vôbec platí sa všetko,ale je tam vysoký komfort,bezbolestne :) :) :) no neviem ja tam nechávam dosť peňazí aj keď nechodím často,ale som max.spokojná okrem iného sú ústretoví,milí,dá sa dohodnúť lieky ,injekcie,už nikdy by som nešla k tej štátnej spodine:)

rosetorn

Ja potrebujem gastroskopiu. Napr. ja jednej stránke som našla že pre samoplatcov je vyšetrenie 70 eur. Ale ako je to potom pre poistencov? Inak to máš pravdu, štátni sú vrcholne nepríjemní a častokrát aj neschopní, chodím k lekárom málo ale napriek tomu vždy a všade (až na výnimky 1-2 lekárov), stretávam takých,

5.5 elsa

tiež neznášam tú štátnu spodinu,preto navštevujem len neštátne kliniky vstupný poplatok 50 euro konkrétne medissimo prepláca keď máš zdravotnú poisťovnu okrem dôvery ak dôveru platíš všetko,v niektorých sa platí úplne všetko zasa prístup aj liečba stojí za to a vyhovie ti,ústretový personál,aj doktorka ja som veľmi spokojná :):):)