Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechce so mnou spavat

Príspevok v téme: Nechce so mnou spavat
anonym9966

Som s priatelom 2 roky. Je moj prvy. Doteraz som sa nikdy pri sexe nespravila. Skusali sme hocico no nic nepomaha. V poslednej dobe mi dava najavo ze mu to vadi a preto ma odmieta. Vela krat mu to vycitam, ze mi nestaci mat sex 5 krat do mesiaca. Mam predsa len 20 rokov a skoro nic som nezazila. Chcem s nim ostat, planujeme spolocnu buducnost len sa bojim, ze toto to vsetko pokazi. Ma niekto podobny problem? Co mam spravit aby sa mi to nakoniec podarilo?

redka

mozno sa tak prilis sustredis/sustredite na ten vrchol, ze vam unika podstata toho celeho... a ked to nevyjde tak je to cele zle... pri milovani sa by nemalo az tak ist o orgazmus ale o to spojenie ako take... ak sa nebudes tak sustredit na ten zaver, tak sa to mozno podari.... ak nie su ine prekazky (napriklad, ze vas rusi okolie, nemate vhodne podmienky na sex, bojis sa otehotnenia a pod) tak sa staci len pokusit nejako nemysliet na orgazmus ako podstatu celeho milovania...

Žužova

a čo keby sa dohodnete že hodíte staré ,,nepodarky" za hlavu urobíte si jeden pekný večer, vypijete vínko,uvolníš sa a necháš veci plynúť ..začínate si robiť sami blok a natlak že skušate sex s pocitom že ,,čo ak to zas nevýjde?" .. zabudni na to hod to za hlavu netlač na pílu,lebo musíš. skus na to prestať myslieť lebo inak budetee stále v tomto kolotoči... pokial si vieš orgazmus privodiť sama tak neni nikde chyba,len sa musí proste uvolniť a tvoj frajer tiež.

anonym9966

neviem, mozno vela premyslam.. ked som si myslela ze sa to blizi.. tak som nevedela co mam spravit.. a tiez sa bojim ze sa to zasa nepodari

anonym9966

redka:
sama viem.. mozno je to tym, ze sa neviem poriadne uvolnit, ale teraz nemam ani chut sa o to pokusat .. lebo viem, ze zas bude z toho sklamany..

redka

no a ty sama si vies privodit orgazmus? tak mu ukaz ako... nauc ho to... mozno s nim nikdy na vrchol neprides.... mozno to dokaze az niekto iny...