Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poziada ma niekedy o ruku?

Príspevok v téme: Poziada ma niekedy o ruku?
nepoziadana

ahojte potrebujem sa niekde zdoverit. s priatelom sme spolu uz 2 roky. mame krasny harmonicky vztah, byvame spolu jedine co chyba je posunut vztah dalej. vie, ze to chcem, ze by mi bolo prijemnejsie byt jeho snubenicou ako druzkou, uz som mu to povedala a napriek tomu nic. stale som dufala, narodeniny, vianoce, novy rok ale stale nic. som z toho strasne sklamana a frustrovana. ked ma miluje ako tvrdi preco to nespravi? boja sa toho chlapi? vazne uvazujem uz aj o rozchode, lebo po svadbe tuzim a neviem ci chcem ostat vo vztahu nadivoko..

Simonella

nepoziadana - ved sa ho to spytaj, bav sa s nim o tom. ci nieco take planuje, a kedy. ze ty sa chces posunut, ved mate aj dieta, je to logicke... len jemu je asi dobre tak ako je. nemyslim si ze sa boji, len ho treba podstrcit. ja som sa to mojho tiez spytala ci planuje vobec nieco take a vtedy mu to cinklo.. a planuje uz..na najblizsie moje narodeniny :)

nepoziadana

dakujem vam, myslim ze dam na vase rady a necham to skratka plynut a co ma prist pride. vela som premyslala a prilis ho milujem aby som ho obhanala svadbou..vdaka za vsetky prispevky vacsina pomohla :)

dalsi

U nas to vidim napr. v nasej domacnosti. Co sme spolu, tak spravanie partnerky chladne a ide od 9tich k 5tim a este menej...

Ona by chcela, aby ja som bol rovnaky, alebo lepsi, ale ona seba meni k horsiemu nez to bolo prv.

Vsade vidim len same naznaky jej egoizmu a to co chcem ja, na tom nezalezi. Kedze neni z jej strany snaha, tak ja sa musim v snahe brzdit. A preto neuvazujem o posuvani vztahu.

Viem, zeby sa chcela vydavat, ale necitim, ze je to spravne, pre jej postoje.

Vztah je ako tenisova hra. Bez dobreho protihraca je hra o nicom.

MultiLevel

Jednoducho povedane, ak svadba, tak preto, ze sa pre nu OBAJA rozhodnete a budete ju chciet. A nie preto, ze po dvoch rokoch treba vztah kamsi posuvat, alebo ze sa patri posuvat ho....To je hlupost predsa. Vztah posuvaju dopredu uplne ine veci. Ano, svadba predstavuje "prelom" vo vztahu, ale pokial potrebujes neustale nejaky stimul, aby mal vztah grady, tak co si povies po 10, 20 rokoch manzelstva? Ze uz mate svadbu, deti, tak uz sa neda viac posuvat? :)

wreck

po dvoch rokoch este o tom nemas co ani len uvazovat, mila nepoziadana.

a mlademu sa vobec nedivim. po svadbe sa totiz, na rozdiel od popularneho vyhlasenia, meni VSETKO. zial.

skus si ujasnit PRECO je to pre teba take dolezite? co tym ziskas co teraz nemas a nevies bez toho byt? skus zacat u seba, moze ti to pomoct ujasnit si dovody preco to tak velmi chces. potom sa s nim o nich mozes lahsie porozpravat, ked v nich sama budes mat jasno. obavam sa ale, ze chciet len 'posunut' nieco do akejsi dalsej roviny, nebude stacit.

doubledog

veru tak, dalsi ma pravdu.
pre muza je manzelstvo vacsinou krok k horsiemu. pripadne sa moze obavat, ze to tak bude (nemusi to tak byt vzdy, to je jasne)
velka cast zien to vnima ako ze "spadla klec" a prestane sa snazit, ved uz maju svoj ciel splneny.

ako sa hovori v jednom nekorektnom vtipe:
manzelstvo je proces, ktorym sa pekna stihla milenka meni na skaredu tlstu kamaratku.

Noelani

Angelina teraz si sa prezradila :
Angelina7777
13.07.14 17:40??.??.239.221
Zufale zeny robia zufale veci. ked som to spocitala, za posledne tri roky som mala pokusy otehotniet so 6 muzmi. nevyslo to, aj dnes smutok ze nic! ako je to mozne? vzdy v plodne dni. jeden z nich je neplodny potvrdene lekarsky, ale z ostatnych 5 hadam bol aspon niekto plodny? Mam uz vela rokov, 36, je to tym? vyzeram nastastie mladsie. oni tiez boli z toho smutni niektori, 4 zo 6 velmi chceli dieta so mnou. k lekarovi chodim raz do roka, vzdy vsetko v poriadku. na sex uz pozeram len ako na prostriedok na otehotnenie

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.