Nemam orgazmus som drevo, ale aspon ze to viem

Príspevok v téme: Nemam orgazmus som drevo, ale aspon ze to viem
ivula1801

ahojte no ako zacat,bola som pat rokov vydata, spociatku bolo milovanie krasne no nikdy nebol orgazmus, nevadilo mi to , potom sa narodil maly a mne ostali na maternici krcove zily, a do toho sa pridruzila aj endometrioza. nie ze som nemala orgazmus ale do toho aj bolesti, vela krat som bola ticho aj ked bolelo ved co neurobite z lasky, no ked si nasiel inu a rozviedli sme sa pochopila som ze uz si nikdy tak ublizovat nechcem robit to pre ineho byt ticho a potom sa potichu vyplakat. aby si nic nevsimol. boli tam aj hadky takze uvolnenie by bol zazrak. pomedzi to som mala partnerov, no stale tam bol ten strach co ked zacne znova boliet, a ked nebolelo tak som ako najata cakala ze ako to dopadne ci to konecne pride...som ako drevo. viem to. mozem akokolvek milovat , som aj dost citliva, viem prezivat lasku ale neviem sa uvolnit neviem to zblaznim sa z toho....aj ked sme sa milovali proste mi chodili myslienky kadejake do hlavy ako napr. co budem robit zajtra. neviem neviem neviem sa uvolnit aj ked to sama skusam tak cele zle, proste sa unudim k smrti. frigidna nie som paci sa mi to viem sa aj vzrusit ale proste po chvilke ma to prejde...poradte nie su nejake tabletky alebo nieco ja neviem co ma oblbne ,,,? nech som uplne v pohode? okrem alkoholu po tom sa mi drieme :-) sibne ma bojim sa mat vztah ...predstava ze sa ma vecer niekto dotkne a zas viem ako to dopadne...bud bolest alebo sklamanie ze zas nic a on sa bude trapit tym jaka som vadna....viem vsetko robim zle vsetky myslienky su zle viem to ale neviem sa ich zbavit ako preco co mam robit prosiiiiiiiiiiiiiiiiiim chcem normalny zivot :-( aby som sa nemusela bat ze ma dalsi opusti lebo sa neviem uvolnit a musi ma do sexu prosit

bonparova

sa ti cudujem ze ta to pocas milovania bolelo a ty si cusala. Laska boliet nema takze do buducna len tolko ze ked ta to boli netreba byt ticho lebo vsak co z lasky neurobim. Blbost. Trpiet len preto lebo ho milujem? Somarina. Treba sa ozvat a nie cusat. Viac si vaz seba samu a svoje telo. Niesi ziadna handra aby si bola dostupna muzovi aj za cenu bolesti.

tasty

ak dobre viem, väčšina psychológov a psychiatrov ordinujú aj do 18tej, práve kvôli tomu, lebo nie každý môže počas pracovnej doby

ivula1801

ked tam nemoooozem robim kazdy den a sef je haklivy len ked kychnem chodit na sedenia na 3 hodiny lebo to nemam najblizsie a ina tu ani neni je proste nemozne aj ked sa poskladam