Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam sancu?

5.5 elsa

anjelik* radšej to odpozoruj:)presne ako hovoríš,ono je to aj strata času...,,,rozpory vždy boli aj budú,v podstate ide o to aby bol každý zo sebou spokojný,potom sú ľudia zakomplexovaní a niečo si dokazujú na niekom.......

anjelik *

Či opica, to veru neviem, ale ten posledný dotaz by snáď osol mohol vysloviť. :o) Obávam sa, že ako obyčajne, problém nebude v škole, ale v človeku.

anjelik *

Hej, vlastným zážitkom, ale časť sa dá aj odpozorovať z okolia. Zase, ako sa vraví, nemusím mať všetko. Nemusím žiť s medveďom, aby bolo jasné, že nám to nebude fungovať.;o)
V celej debate vlastne všetci tvrdili to isté, len inými slovami a napriek rovnakému jazyku, aj tak vznikol zdanlivý rozpor medzi obhájcami VŠ a obhájcami školy života.:o)) Z môjho pohľadu je jedno, akou cestou sa k chápaniu dostanem, to dôležité je, že ním disponujem. :o) Stále platí to nesmrteľné, že „i skladník ve šroubárně si může přečísti Vergilia v originále“

5.5 elsa

anjelik- filozof :),ale áno podstata toho čo si napísala je jasná,každý prejde nejakými vzťahmi,takže potom zistí že?:)

anjelik *

Je to možné tak, že pokiaľ silu hľadáš v podobnosti, tak voľ sebe podobné. Lebo sám v sebe silu nemáš, ťahať toho druhého a svojim životom mu ukázať, v čom je sila vzdelania a čo z neho získať môže. Fyzika sa oklamať nedá, len podobné sa zosilní, ale dá sa mať silu väčšiu, ale tá je odvislá práve od toho vzdelania a následného chápania. :o) A práve to vzdelanie, chápanie, ti zabezpečí, že nevkročíš do vzťahu len pre pekné oči.

5.5 elsa

Anjelik,rockteman ono je to tým vekom nižším,alebo ideálom nie?že človeka sa pozerá na krásu až príde tá realita,odmyslíš si tú krásu a čo zostane,hneď to človek zistí že celkom nič :)

5.5 elsa

viem o čo hovoríš, dedina-mesto aj tu sme mali rozdiely ,ja v žiadnom prípade chovať dobytok nebudem :D :D :D :D :D :D ,presne ja som tiež z mesta a spoločenský typ sedieť doma je ako za trest, je to smiešne keď sa nad tým človek zamyslí:D úspešná v práci a chodiť z guľou na nohe :D:D,ale tak to je,len jej službu urobil že ju podviedol naozaj,sebe rovného si treba nájsť....

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.