Mam sancu?

5.5 elsa

ovecka tak si nabudúce rozmysli čo napíšeš,lebo presne to si napísal,čo sa týka platu a vzdelania ja som max.spokojná,ale nikdy nie na škodu ešte ďalšie si dorobiť ak je možnosť, ak je čas,ak má vzťah fungovať vzdelanie má byť na rovnakej úrovni, alebo aspoň približnej,,,nie nenechala by som sa nikým ťahať ako ty hovoríš :D :D :D ,ale každý nech si zariadi život ako chce a žije podľa vlastných predstáv :)

Adam1980

Rozmýšľal som, že dokončím školu ktorú som začal študoval som ju 2,5 roka, už stačilo málo ale zlákali ma eura a navyše škola je len papier skoro každý to vie ale každý si o tom čo nemá školu myslí svoje :-)

0vecka

2 5.5 elsa akurat ze ja som to nenapisal... ty reagujes na nieco co nebolo povedane... a to ze ty by si sa nenechala tahat vzdelanejsim a mudrejsim mozno aj lepsie zarabajucejsim je tvoj nazor ale urcite nie nejaka vseobecna a vecna pravda

5.5 elsa

no to je dobrý nápad, ak si chceš tú maturitu dorobiť:)rozum máš, ak máš čas na nejakú školu,ktorá ťa zaujíma externe to je myslím, že na dva roky,ona sa ti do budúcna určite zíde aj keď nie teraz.

Jasom

Adam1980

Jasne ze mas sancu, to ti hovorim ako baba.. cukrovka nieje zas az taky hendikep, ak si davas pozor a beries to zodpovedne.
Tu maturu si ale skus dorobit aspon popri robote, ked pre nic ine tak aspon pre svoj dobry pocit.

5.5 elsa

ovecka ja som ti len odpísala na to čo si napísal,"chlap má makať v práci a žena doma v kuchyni" takže k veci som ti odpísala, ak sa ti môj názor nepáči to je už tvoj problém:), aj ako žiješ a čo robíš,aj aký máš vzťah :).......

Adam1980

Som v plnej kondícií a nechýba mi ani jeden palec :-) dávam si pozor aby som nemusel mať následky po tej soľovke...