Mam sancu?

0vecka

2 5.5 elsa ty tocis uplne odveci...

jj tiez mi cukrovka nepride az taka vazna zalezi ale na tom v akom stadiu a aka silna... ak to znamena len ze nemoze jest cukor porpipade si musi [pichat inzulin tak ok ale ak mu odumieraju palce na nohach atd tak to uz neni ok

Hrac

Tak moja priatelka ma tiez cukrovku a nikdy by som nepovedal, ze niektori takych ludi oznacuju za chorych. Mne to tak nikdy neprislo.

5.5 elsa

ovecka časy sa menia,zajtra dovidenia :D:D:D muž nech maká, ja mám svoju prácu-kariéru ,ktorú budujem,ja sa podriadovať nikomu nebudem,ale rozchod to áno,nikdy by som mužovi neobetovala vlastnú kariéru,nech si nájde vhodnú partnerku,a ty si tiež nájdi podľa toho čo píšeš žiješ v nejakých predstavách,ktoré už dávno neexistujú a nepohybujem sa v robotníckej triede mám svoju spoločnosť, ktorej sa nikdy nevzdám ak by bol zakomplexovaný muž prekážkou tak rozchod vymeniť za takého čo ma bude podporovať :)

0vecka

2 5.5 elsa a preco by sa nepodriadil ten druhy sak tak to ficalo starocia... chlap makal mohol mat aj titul a zena 5 tried ludoveja a makala doma v kuchyni

Zvonodrozd

áno máš. kolega z práce, 31r. diabetik, s maturitou má v teraz lete sobáš s 25r. zdravou absolventkou VŠ. A poznám ešte jeden pár z okolia, ktorí sú spolu cca 20 r. ona VŠ ekonomická on elektrikár s výučným listom.

5.5 elsa

ovecka o to ide ,že ten čo má v práci vybudovanú svoju pozíciu sa mu nebude podriaďovať, prečo by to mal robiť ,nech si nájde rovnocennú, žiadny človek nechce aby ho ten druhý ťahal zo sebou ku dnu ,keď jeden už je hore a ide ešte vyššie a ten druhý ho brzdí a blokuje tak to nemôže fungovať,môže byť tam kde je ,ale nech nenúti aj druhého aby išiel dolu :)brzda.....