Hyperaktívny moc. mechúr - príčina?

Príspevok v téme: Hyperaktívny moc. mechúr - príčina?
Degasss

Vraj mam hyperaktívny močový mechúr. Dostala som lieky Spasmed ale teraz po skoro troch mesiacoch uzivania necítim žiaden rozdiel, stale chodím každú chvilu cikat .. Zo začiatku mi liek pomáhal , potom ako keby prestaval účinkovať iba vecer ( to je najhoršie ked neviem kvoli tomu spat a mám strašne sucho v hrdle ale nemôžem sa napiť ),teraz mi vobec nepomáju.. Moj frajer bol u doktorky s tým ze ho Páli pri moceni .. Povedala ze to nie je zápal m. Ciest ale baktéria ktorú zrejme chytil odomna lenže mne sa to neprejavuje tak ako jemu.... Môže byt príčinou tej baktérie moj hyperaktívny mechúr alebo preco mi potom tie lieky nepomáhajú??? Caste cikaniu je spojené so studenými rukami a zlou náladou ktorú neviem ci mam z toho ze stale chodiť cikat alebo naopak :D ďakujem za radyyy

mascha

určite,a to suché teplo je lepšie ako mokré,na chodidlách sú reflexné zony ostatných orgánov tela,to len poukazuje na ich disharmoniu,TCM vie viac

mascha

dávaj si pozor na chlad od nôh,ak sa ti bude chcieť spraviť suchý kúpeľ t.j. nahriať v rúre piesok a v ňom prehriať nôžky

RNG

Skus nejake antimikrobialne, na bakterie citricidal, na mykoplazmy extrakt z olivovych listov, na biofilmy serrapaptazu a oreganovy olej, co pomoze zaroven na candidy. A samozrejme ber mikrovlakniny a probiotika, obmedz cukry a jemne biele muky v jedle.
Dobre osadene creva probiotikami su totiz schopne vyrobit az 70% vsetkych protilatok , s ktorymi telo potom disponuje. Tj tam sa vyrobi viac, nez je telo samotne schopne vyrobit.