Hlúpy FB

Príspevok v téme: Hlúpy FB
smutna22

Prosííím pomoc, už som sem raz písala o fb, ale nepomohlo mi to. Stááále chodím na fb. Najhoršie je, že často do školy, práce používam počítač, čiže mám možnosť stále sa prekliknúť na facebook :(.
Už mám nervy z toho, hnev na seba, načo tam každého okukujem, že veď ja ich isto ani netrápim. Nič mi to pozitívne do života nedáva. Len články sem tam. Ako sa prinútiť tam nechodiť kontrolovať príspevky?? :/

Galapagos

Podľa mňa FB hlúpy nieje to sú tí ľudia hlúpy ktorý nie sú schopný Zadať si hranice odtiaľto potialto a basta a potom odsudzujú FB. Takže buď taká láskavá a radšej pracuj na tebe!

Slobodna

Ja asi nikdy nepochopim co ludia na tom FB vidia. To si radsej vybehnem niekam do prirody alebo na bike alebo si precitam knihu. Ved to je len o zavisti, smirovani a trapnych komentoch. Podla mna tvoj problem nie je FB ale Prokrastinacia, co je odkladanie povinnosti. Teda ty budes radsej bezducho bludit po FB ako sa ucit. Na to je jediny liek, a to pevna vola a sebadisciplina. Jednoducho si urci priority, co ti da viac? No jednoznacne ucenie moja.

tasty

to nie s FB máš problém, ale sama so sebou, s vlastným sebavedomím, s vlastnou osobnosťou ako takou

keby si to všetko mala na primeranej úrovni (zdravé sebavedomie, brala by si sa takú aká si - brala by si sa ako osobnosť) tak by ťa netrápilo, čo ten a henten má v profile a nechodila to tam ich obzerať, a nelipla na tom, koľko ľudí ti dá like alebo nedá like,

nechodenie na FB Ti neodstráni problém, musíš sama na sebe popracovať, ak to nedokážeš sama, tak vyhľadaj psychológa a vyrozprávaj sa jemu, iste ti pomôže

smutna22

xem
tak z mobilu som si fb vymazala, mám už len messenger, lebo dosť vecí zo školy tam riešim...a pokúsim sa teda iba cez tento messenger chodiť na fb. a ked mi to nebude pomáhať, potom si zablokujem stránku na počítači. Ďakujem

Najhoršie je, že si uvedomuje, akú hlúposť robím, že si pozerám niečie fotky. Pritom mám dosť užitočnejších vecí na robotu...A hlavne niektoré tie fotky sú aj tak len falošné.

Flaarik

proti FB tazko mozem zapasit ked mam v reali 0 kamaratov, bez kamaratov to nejde. Cez FB sa zozhnat nedaju napisem a poslu ma kade lachsie 10tim napisem a nic. FB je naprosta zbytocna aplikacia chodim tam z nudy a samoty, ale aj tak samota sa s tym prekonat neda ked ma nikdo nepocuva a nevypocuje tam.

smutna22

No pracujem z domu, takže mi nič nehrozí :/ a preto chodím na fb...

A kde prosím vás si viem zablokovať facebook na počítači?? aby mi to nešlo otvoriť?

Chlapa mám, ale aj ten je teraz už 2.týždeň na služobke :/ a ja mám skúšky, čiže ani von nemôžem ísť.

A to si nadávam najviac, lebo keď mám chuť si prečítať knižku, tak si to zakážem, lebo sa musím učiť, ale keď ma zas chytí ten fb a všetko si tam prezerám, tak to si nezakážem a stratím tam tolko času, že som kľudne miesto toho mohla knižku čítať :(.

xem

nájdi si chalana a tráv s ním čas

alebo do mobilu si daj len messenger na komunikaciu a v pc si zablokuj stranku fb

alebo sprav pred kazdym pokusenim ist na fb 10 klikov(klukov) chalanských

zuzi74

V mojej praci by ta uz davno vyhodili za sledovanie FB, je to dost ostro monitorovane pocas prac. doby.
Co takto vymazat svoje udaje na FB, aby ta to tam netahalo? Neda sa to? Nepouzivam ho, takze neviem ako to tam chodi.