Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problémy s hrdlom po vybratí mandlí

Príspevok v téme: Problémy s hrdlom po vybratí mandlí
Marynda

Dobrý deň, rada by som sa opýtala pána "RNG". Som 15 rokov po vybratí mandlí, v hrdle mi narástli v lôžkach ostrovčeky lymfatického tkaniva a zároveň mám už cca 5 rokov drobný polyp cca 3 mm na podnebnom oblúku. Bola som s tým u krčnej a jej odpoveď prečo mi to tam rastie nebola žiadna, len ma upozornila keď polyp narastie treba prísť. Viete mi prosím poradiť prečo v tom hrdle rastie niečo čo by tam byť nemalo a čo je na to prírodné najlepšie - zároveň ako je možné bez chirurgického odstránenia zbaviť sa polypu . Ďakujem vopred za radu.

laura321

ja mam tiez 15 rokov po vybere mandli, vacsiu blbost som ani nemohla spravit.. mne ich vybrali uplne zbytocne, lebn aby vylucili iste veci , ani si neboli isti, ci to pomoze...nepomohlo.. vsetko sa da liecit , ked to nezvladnu lekari, dokaze prirodna medicina, lekari by vsetko len vyrezavali a pritom su mandle take dolezite....

Marynda

ďakujem veľmi pekne RNG, takže skúsim roztok citricidal kvapkať zriedený s vodou do nosa(našla som na hoogle.sk) , a koľko mg denne jodu a selénu mi odporúčaš ? užívam denne 1000 mg c-vitamínu a pár dní skúšam oregánový a rybací olej .... azda sa zbavím nejako tých zbytočností v hrdle :-)

RNG

Vsetky nefunkcne tkaniva rastu ako nasledok zamorenia telaZamorenie moze pochadzatr z jediel pre nedostatok enzymov v tele, ale aj ako nasledok roznych skodlivych vyluckov roznych mikrobov. kedze si mala kedysi casto zapalene mandle, pre co ti ich vybrali, kedze mandle nie su zdrojom infekcii, ale kvapockova infekcia vo vzduchu sa usadzuje v prinosnych dutinach , kde sa moze zdrzovat aj dlhe mesiace a odtial s hlienami a toxinami sa dostavat na mandle, do hrdla, priedusiek a pluc a dokonca aj do stredneho ucha. Vybranim mandli sa zrejme situacia nijak nezmenila a nasledky toho teraz vidis.
Treba si zakazdym vyhubit infekcie v prinosnych dutinach kvapkami roztoku citricidalu a snazit sa branim silnych entericky pokrytych enzymov tiez jodu a selenu v tele rozne nefunkcne tkaniva odburat.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.