Ako získať späť dôveru

Príspevok v téme: Ako získať späť dôveru
anon

Ahojte. Potreboval by som poradiť. Spravil som v živte veľkú chybu po ktorej som sa rozišiel s priateľkou. Sme v kontakte ako veľmi dobrý priatelia. Ja ju stále veľmi milujem, cítim z nej, že jej city sú podobné, no viem, že mi vôbec nedôveruje. Čo robiť aby som si jej dôveru opäť získal?

Delete

Dôvera sa nedá budovať, presne tak ako sa nedá budovať láska.

Viem, že ani s jedným nebudete súhlasiť ale podľa mňa človek buď miluje a dôveruje alebo nemiluje a nedôveruje.

Ak sa raz niečo poškodí, tak to nedá nikto do poriadku. Naučil som sa, že dôvera je vlastne násilie a všetko na svete je o pochopení.

Aj ty by si mal svoju priateľku pochopiť. Pochopiť jej emócie, vžiť sa do jej situácie a ak to dokážeš tak potom si polož otázku či by si ty jej odpustiť dokázal. Ak neprežiješ nič podobné tak nemôžeš očakávať, pretože nemáš skúsenosť.

Teba to nebolí ale ako sa má cítiť ona???

Nič ako pozváraná dôvera neexistuje! Ak sa raz zlomí tak ostane zlomená. Človek nikdy neodpúšťa druhému, odpúšťa len sám sebe!!!

killingspree

inak ta moja tiez urobila nieco podobne, sranda, to kde sa zeny ucite? :D poslala ma za nejakou, nech si ju skusim, aby som mal s cim porovnat, lebo nechcela byt mojou prvou.. ja som nechapal, a uz ani neviem preco som nebol, no ale pointa je, ze dnes lutujem :( mam chut skusat ine, co s tyyym? no jo.. blbe co.. ale ne :D haluzim.. hold, je to zaujimave.. ale viem ze v tom case a myslim ze v ziadnom inom by sa mi nechcelo skusat.. mne sa nechce skusat ani boty a nieto este zeny :D a aj keby, je to komplexna tema, ale podla mna, to neni take jednoduche, ze skusim a sadne.. sadnut moze, otazne je, ci vydrzi na tom mojom prkne sediet.. takze skor si myslim ze na vztahu sa pracuje a rozne krizitcke situacie vztah posilnuju.. alebo ho moze posilnovat aj cas (ak nenastanu kriticke situacie).. atd atd

ale povedzme ze dobre, podla mna doveru by si si ziskal spat jedine velmi dlhym casom.. a hlavne sa na nicn ehraj, nedvor jej len preto, aby si ziskal spat doveru, hold, podla mna, teraz si v risku TY, tj. ty mas bremeno neistoty, ona ho mala predtym a mas ho ty teraz. tj. musis riskovat to, ze s nou budes budovat vztah a jedneho dna ta moze len tak opustit, atd.. aspon podla mna.. neviem ako inak by som si ja osobne ziskaval doveru.. ako casom, a psotupnym budovanim si dovery.. ale t moze byt mesaice.. ale skor tipujem na roky :)

Delete

A just si myslím, že ak by ťa aj vzala späť čo si myslím, že neurobí keďže je inteligentná tak aj tak to budeš opakovať.

Ženské skúšky sú skúškami života :D Neobstál si :) Ale aspoň si sa poučil a v novom vzťahu to nezopakuješ.

pendluješ na tenkom ľade...šuhajko

Žužova

Haha poslala ťa za druhou aby si si ujasnil čo ccheš a ty si vyskušal a potom si zistil že tá pravá je tvoja bývalá. No chlapče..toto ťa vobec neospravedlnuje. Tvoja bývalá zrejme čakala že jej povieš že si nemusíš nič ujasnovať že chceš byť snou a nepotrebuješ si to preverovať s nejakou druhou..
Vieš my ženy takéto veci nerobíme len tak..vždy je za tým nejaký ,plán" niečo čím si chceme chlapa preveriť. A ona si ťa preverila..Posral si to. Smola

Slobodna

Kokos, ty si s jednou myslis na inu, si s inou myslis na tu prvu. Uz mam v tom riadny hokej, co uz potom ty. Si maximalne nerozhodny, babka a nie chlap. Ale to ma kazdy chlap tak, ked mu je dobre s priatelkou, tak zacne hladat vzruso a potom place, ked to strati.

anon

S tou som to ukončil ja. Nedalo sa v tom pokračovať, a aj ona sama to potvrdila, že na mne proste vidí, že to nemá zmysel v tom pokračovať. že vidí na mne že myslím na bývalú a chcem byť s ňou

Slobodna

13:54 presne toto chce zena pocut a nie, ze jej slova vezmes doslovne :) a pojdes si to ujasnit. Ja by som ta nechcela ani za nic, lietas medzi nimi. Len aby to nebolo tak, ze ta kopla do prdele ta s ktorou si si to ujasnoval a teraz ti je dobra aj byvala.

anon

Po tých 2 týždňoch sme za tým všetkým dali s tou z minulosti definitívny koniec. Ona aj ja si žijeme svoje životy, spolu by sa to nedalo, sme totálne odlišný.

anon

Tá ktorá prišla, bola z minulosti...bývalá vedela čo medzi nami niekedy bolo a že sme to nikdy neukončili definitívne. Nevideli sme sa niekoľko rokov, potom prišla. bývalá mi povedala len toľko: Buď s ňou, a zisti, čo skutočne v živote chcem. Ak zistíš, že som to ja, budem tou najšťastnejšou ženou na svete. Zistil som, že tá pravá je moja bývalá, vie to, vie o všetkom.