Ako získať späť dôveru

Príspevok v téme: Ako získať späť dôveru
anon

Ahojte. Potreboval by som poradiť. Spravil som v živte veľkú chybu po ktorej som sa rozišiel s priateľkou. Sme v kontakte ako veľmi dobrý priatelia. Ja ju stále veľmi milujem, cítim z nej, že jej city sú podobné, no viem, že mi vôbec nedôveruje. Čo robiť aby som si jej dôveru opäť získal?

lombardo1981

Lenže otázny je aj dôvod, prečo ťa poslala skúšať. Čo ju k tomu vlastne viedlo a čo to predchádzalo.

killingspree

na odpustanie je to BOH..

byt tvojou priatelkou, vyseriem sa na teba, naveky..

sorry bro, ale za chyby sa plati, fyziak neodpusta, ulet z cesty von do 100 rocneho smreku pocas ilegalnych pretekov a uvidis, co je odpustenie... za "CHYBU"

anon

Bola to jednorázová chyba. Nešlo o sex, bolo to o inom. Bývalá sa sama so mnou rozišla v tom štýle, nech idem, nech skúsim, lebo by ju trápilo, keby na mne videla že premýšľam nad niečím iným. Skúsil som, trvalo to 2 týždne, padlo to na tom, že som nedokázal začať niečo nové, keď viem čo cítim k bývalej. Bývalá vie, že nemám v hlave otázniky, že som si ňou istý. Toto bola jednorázová chyba. Bol som jej verný 6 a pol roka a ani raz som jej neprestal dôverovať. Niesom muž, ktorý letí za každou sukňou, som verný, toto bolo jednorázové zaváhanie.

Žužova

Anon :) Iná žena.. vieš si predstaviť čo to znamenalo pre tvoju vtedy frajerku ? Nie že ti len prestala veriť ale ty si ju vymenil nachvílu za inú..pošlapal si jej ženské sebavedomie ked si zrazu dokázal mať oči pre inú,... fuj. Ja by som chlapovi ktorý toto urobí už nikdy nedokázala veriť. Odpustiť áno..ale veriť nie. A že si uvedomuješ že si urobil chybu ,noooo..ono je to pekné možno si teraz sypeš popol na hlavu lebo si uvedomuješ že si stratil vzťah,lásku. Vačšina ludí sa preberie až ked stratia to čo mali radi.vtedy si až uvedomia čo to pre nich znamenalo..Ale čo ked sa dáte znova dokopy ,zase si nou začneš byť istý,zase nabehnete na stereotyp a zrazu príde do cesty dalšia nová kočka ? Ja by som ti už nedokázala veriť.

Slobodna

Tak to potom smola... pomotane si mal nieco ine a nie hlavu :) je zaujimave, ze muzi neznesu aby im niekto siahol na ich zeny a taketo veci neodpustaju ale od nas ocakavaju nieco ine.

Slobodna

anon dookola opakujes, ze si urobil chybu, poucil si sa a bla bla. Takto si jej doveru neziskas, na mna to posobi skor opacne. Len slova.... este raz sa pytam, aku chybu? Lebo ak si ju oklamal alebo podviedol ...