Rodicia mi

Príspevok v téme: Rodicia mi
cojaviem22

Zdravim...uz dlhsi cas ma trapi takyto problem..znie to mozno trapne, no uz nemam na to nervy. Priatel aj ja mame obidvaja 21 a spolu sme uz 3 roky. Vyse dvoch rokov spolu sexualne zijeme, no donedavna to bolo iba medzi nami. Viem, ake maju moji rodicia nazory na tieto veci (sme krestania, asi preto), ale su zastarali a nevedia pochopit tuto dobu. Uz dlhsie mi davali prednasky, ze mam na sex este cas, ze este chodim na skolu, aby sme nerobili "blbosti" a ze mi v tom veria. Mala som na to strasne nervy a casto sme sa o tejto teme hadali, az som sa raz preriekla - teda ze uz spolu spavame. Mama bola zo mna velmi sklamana a nahnevana, plakala. Nevedela som ani, co mam na to povedat. Je to predsa uz normalne, nie som uz ziadna pubertiacka a sme spolu dost dlho a patri to uz k nasmu vztahu. Najhorsie, ze mi vyslovene zakazala mavat sex a prirovnavala ma ku "lahkym divcatam", niektorym spoluziackam, a ze ked to robia ony, nemusim aj ja... Povedala som jej, ze vacsina spoluziacok a kamaratok berie uz antikoncepciu, ich rodicia o tom vedia a nemamju s tym problem sa aj normalne o tom porozpravat. Avsak moji rodicia o tom nechcu pocut, vraj je to skoro a jednoducho si nepraju, aby sa sme spolu spavali. Hlavny dovod je, ze sa boja, aby sa nieco nestalo (toho sa samozrejme bojim aj ja, ale to neznamena, ze nikto nebude mavat sex, pretoze moze zena otehotniet!). Neda sa s nou o tom normalne porozpravat, stale aj ked len idem k prietelovi alebo von, tak maju narazky typu "nerobte blbosti" a kontroluju ma, casto mi uz o 11 vecer volaju, nech idem domov. Maju stresy, aby nahodou k tomu nedolo...Strasne mi to lezie na nervy, no viem, ze ich nazor nezmenim. Len ma trapi, ze ma este stale beru ako malu. Velmi by som chcela, aby mi radsej mamina poradila, porozpravala sa aj o roznych antikoncepcnych metodach atd...Neviem ale co mam robit...aj napriek "zakazu" spolu spavame. Aky mate na to nazor, a co si myslite, ze by som mala robit, ako to vyriesit? :(

Lulu2011

tak to je pekne otravne, s rodicmi o tom nekomunikuj, ked vidis, ze to nema ziadny zmysel, neodoberaj si energiu, urcite kvoli nim ako dospely clovek neprestanes mat sex, len preto, ze ta matka vydiera placom, neprilievaj ani palivo do ohna a nereaguj na ich zbytocne kecy, ine vychodisko zatial nevidim, oni sa musia zmenit

ululuka

Nič v zlom, ale zaujala ma z celého tvojho príspevku len jedva veta a nepáči sa mi. Média je trapne a lacno propagujú ,,...sú zastaralí a nevedia pochopiť túto dobu."

Vyjadrovať sa k celkovému problému nebudem, je to na tvoje svedomie, ale rodičia ti iste nechcú zle.

PS: považuješ sa za kresťanku?

skorosenior

Nemám žiadny byt. S čerstvou exmanželkou mám 2 dvojgeneračné domy - zatiaľ vlastníctvo nevysporiadané.

Súčasná partnerka má dva byty na tom istom poschodí ale viac ako 10km od mojich domov. Okrem toho má jej mama, moja potenciálna svokra, dom na dedine momentálne neobývaný používaný ako chalupa.
Celkom jednoduché.

5.5 elsa

skorosenior s čím podnikáš z bordelom? :D:D:D keď máš toľko bytov :D 28 izieb to už je niečo no poviem ti o zábavu máte postarané,to ste spoločne mohli predať a kúpiť vilu :D

skorosenior

Laura, stará je potenciálna svokra, varí 100x lepšie ako partnerka ktorá to moc nevie a nechce vedieť.
Je to partnerkin byt a je v ňom len svokra a občas my. S partnerkou vidíme len zriedka, ja podnikám a ona slúži tak 3-4 24hodinovky týždenne.
V druhom byte (ale na tom istom poschodí) má partnerka dve dospelé deti občas s partnermi.
V mojom dome kde bývam (dvojgeneračný) je len manželka s milencom. V druhom dvojgeneračnom sú moje dve deti s partnermi.
Práve som spočítal že máme k dispozícii 28 izieb kde je posteľ ale kľud ani v jednej. Inak dávame prednosť aby nás počula svokra pred deťmi alebo mojou exkou. Ešte šťastie že jej ex je väčšinou v zahraničí to by sme sa nepomestili vôbec :)

5.5 elsa

laura 36 áno viem,ja tiež asi sme sa nepochopili,ale tiež mi to prišlo vtipné preto som ti napísala či nie je trochu skoro :D v každom prípade tam musia mať veselo :D

5.5 elsa

no moje nervy to koľko vás tam je?normálny grup a potom ešte aj deti v ďalších bytoch no babka buď bude ticho,alebo pôjde keď je to tvoj dom,ty si dobré číslo,ale tebe sa to páči že? :D inak by si to nestrpel zasa aspoň nie je nuda že? ono v tom veku normálne nuda musí byť,prasačinec no veru a babka sa tiež nenudí :D:D:D:D sa jej postaráte o zábavu :D

laura36

Elsa s tym osamostatneim som to myslela ako vtip:D Skorosenior, to babicka v 80 tke este vari? Tak klobuk dole, to je ina ciperka. Ak mas korene po nej, este budes aj ty dlho strasit po svete :D Tak to tam mate inu pohodu, podla toho , co pises v poslednom prispevku, az sa mi to verit nechce, zeby mohol takto ktosi zit :DDD

skorosenior

No máme obaja viac, ale v mojom dome zavadzia bývalá manželka s milencom (je veliký, mohli by sme tam byť oba páry ale muži sa znesieme v pohode ale ženy nie), v druhom dome moje deti, v druhom byte partnerky jej deti a do tohto bytu si zobrala mamičku ktorá sama už na dedine byť nemôže a tam na dedinu je daleko, to len tak cez víkend a ešte to treba vykúriť...