Vasa skusenost s lekarskou pohotovostou?

Príspevok v téme: Vasa skusenost s lekarskou pohotovostou?
nillyr

ahojte,dnes som sa dostala na pohotovost v nemocnici v bratislave,nastastie nic vazne,bola som tam cca 3hodiny kym som cakala na vysledky krvi a kym mi stiekla infuzia a podobne...a mala som moznost sledovat lekarov aj sestricky pri ich praci a som zhrozena a znechutena a sklamana...To ze ku mne sa spravali jak k hovnu tak to este som si nepripustala az tak,al aj k ostatnym pacientom bol pristup viac ako hrozny.Nadavky,ignoracia,ponizovanie,nadradenost,povysovanie nad ostatnych a posmesky z pacientov...no strasne som z toho otrasena,vedela som ze situacia v zdravotnictve nie je dobra ale toto ma uplne dostalo...preto by ma zaujimala vasa skusenost??

5.5 elsa

bola som zo zubom otras štátna spodina, nikdy viac radšej častejšie k mojej neštátnej, naozaj tie rozdiely sú vidieť aj v cene si radšej priplatím,povedala som jej aby to umŕtvila, pichla mi injekciu do kosti namiesto do ďasna a to už mi bolo na odpadnutie no aspoň že som necítila to vyvŕtanie.....

iva1258

tak moja skúsenosť,s mamou som tam strávila 6hodín,zlomila krčok stehennej kosti,v zápästi ruku + vyĺbený lakeť,vozila som ju na posteli od jedného rng k druhému,neurologia,traumatologia,a zas ďalší rng,a všade zakaždým čakať,plus na výsledky čakať,potom sa menili služby ďalšie čakanie,no väčší horor som ešte nezažila-to bolo na pohotovosti v ZA.

emalea

ja som ako dospelá na pohotovosti chválabohu ešte nebola nikdy, ale keď som bola zopárkrát s mojimi deťmi, tak som bola veľmi spokojná, takže neviem, či je to o tom, že keď sa jedná o detičky, tak sú lekári ústretovejší, alebo...regiónom...sama neviem...ale tie nadávky a ponižovanie si neviem predstaviť ani náhodou!! ešte tak ignoráciu...čakáte...čakáte na ošetrenie...a nič!!!