Neznášam priateľa mojej naj kamaratky

Príspevok v téme: Neznášam priateľa mojej naj kamaratky
Jankanemeth

Ahojte, mam taky problem, ze neviem zniesť frajera mojej najlepšej kamaratky. Mame 20, a prvý krat ma frajera..rešpektujem a chapem ze s nim chce tráviť viac casu a tak, ale nedokazem sa pozerat na to ako mi on nenapadne / napadne dava najavo ze ON je pre nu viac, a ze ON ju vlastni... Casto sa pochytime a potom sa mi ospravedlnuje a hra sa na neviniatko pred mojou kamaratkou.... Pride mi ako velke nevychovane decko... A o jeho inom spravani ani nehovorim, prepije pol tyzdna plus vikend, fajčí, a nechapem ze moja kamaratka nevidí ze pre nu nie je vhodný..ona bola vzdy taka cieľavedomá, a etraz ? Je mi jej ľúto.. Sťahuje ju ku dnu, na jeho úroveň.. A strasne strasne ma mrzi ze som si s nim nesadla, ale ja takýchto ludi neviem vystáť...a ako sa zoznámili ? Ona povedala ze si zvykne, ze to je o zvyku byt s niekym vo vzťahu.. Nedvíha mi telefon, neodpisuje na správy, a ked pride reč na neho tak je cítiť napätie lebo obe vieme ze ja ho nemam v obľube..Nespoznávam ju.. Strácam ju...

Dadula56

A to je zasa taky typ paru, ze splynuli v jednu osobu a uz nemozu ist nikam bez seba, ze ho tak casto musis tolerovat?
Stretavaj sa s nou bez neho a problem je vyrieseny. A neries, ci je dost dobry pre nu, to ma vediet ona sama, co hlada a co nasla. Nikto treti v ich vztahu nema co robit.

soffa

mne skor pride ze na nu ziarlis,ze ma frajera,to svedci aj o tom ze ti nedviha telefon.nechaj ju tak,niektori ludia musia spadnut na hubu aby sa popalili.najdi si aj ty niekoho a bude to v poho.to ze fajci,ti moze byt ukradnute,je to jej frajer nie tvoj!!

ľudovit

pozri ja tiez nemusim kamosky mojej priatelky lebo niektore su dost hlupucke spravanim a preexcitovane. Tiez mi idu na nervy. Ale keby sme si vyberali partnerov este aj podla ich kamaratov a kamaratiek tak to si nevybereme nikdy. Uz aj tak je vyber partnera dost komplikovany vzhladom, povahou, zalubami, jeho/jej rodinou, nazormi atd. A este aj na kamosky pozerat? Ale prosim ta...

sewie

klud, chapem to ale neprezivaj to tak...nikto nepovedal ze to bude jej prvy a posledny...mam super kamosku ktora chodila s takymi divnymi ksichtami-kazdy jeden tusim neznasal vsetky jej kamosky-vzdy hovorili o nas hnusne veci a ona ich ospravedlnovala, nastastie nakoniec ked opadla zamilovanost a uvidela dalsie skvele vlastnosti ako napr alkoholizmus a pod...ukoncila to sama...
na kamosku netlac, na to ci je to ten sparvny musi prist sama, ked ju budes len odhovarat tak si bude mysliet ze zavidis a pod...frajera toleruj pokial sa da-nemusis byt s nim super kamoska, ale chovajte sa k sebe slusne a bodka...plus ako bolo spomenute, nelipni na jednej kamoske...

sweater*

to uz tak byva. ludia do zivotov prichadzaju a odchadzaju, kamaratstva a vztahy vznikaju a rozpadaju sa. zivot je pohyb, nelipni na jednom mieste/vztahu/kamaratke...