Moje vlasy si robia co chcu

Príspevok v téme: Moje vlasy si robia co chcu
dedaprincess

Ahojte :) mam taky dost velky problem s vlasmi. Viem, ze sa somnou Toto tiahlo od mala, ale nikdy som to moc neriesila. No uz mi to leze na nervy...o vlasy sa staram, pouzivam kokosovy, ricinovy a specialny olej s ovocim amla (indicky egres) plus rozne bylinne zabaly a mala som uz an hennu :) mam ich po plecia, pred dvoma rokmi boli kratke. Cesem sa dost casto, mozno pat krat denne. No a dostavam sa k mojmu problemu . rada nosim vlasy rozpustene, a prave ked su rozpustene sa mi to stava. Ucesem, oblecem sa, a pri dalsom cesani zistim ze sa nedaju ucesat. Pri blyzsej \"analyze \" zistim se vo vlasoch su akoby chucuvalce. Akokeby sa spravi \"uzlik\" a na ten sa lepia dalsie vlasy. Ked som bola mala, mama mi na to kupovala sprej z oriflamu, co naozaj vonal a fungoval ale uz sa nevyraba. Aj ked pred aplikaciou oleja si vlasy rozcesem poriadne a do hladka, jemne si vmasirujem olej,necham posobit a potom zmyjem, po zmyti a PRIRODZENOM ususeni su vlasy zachuchvene. Aj ked si ich umyjem ze pred tym nepouzijem na vlasy vobec nic. Sampon pouzivam zihlavovy od Yves rocher alebo Himalaya protein shampoo. Prosim poradte baby ;) ja nemam nervy furt tie vlasiska rozpletat :D dakujem ;)

ggcb

nepouzivaj vlasovu kozmetiku, ktora obsahuje SLS, silikony, parabeny
.
ak tie oleje co pouzivas niesu panenske, nerafinovane a lisovane za studena, tak ich rovno vyhod.
ja som mala rovnaky problem a musela som si vkuse davat vela kondicioneru. a potom som uplne s kondicionermi prestsla a uz ten problem nemam. je to z tych parabenov a silikonov co du v samponoch a kondicioneroch.