Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem s priateľovou minulosťou

Príspevok v téme: Problem s priateľovou minulosťou
kaviarka

Ahojte chcela by som sa spytať... ako sa vyrovnavate s priateľovou/priateľkinou minulosťou? Totiž je mi ľuto keď si uvedomim že tu predomnou ľubil možno viac, možnože ju ešte stale lubi keďže sme sa dali dokopy asi mesiac a pol potom co sa snou rozišiel... už sme spolu 8 mesiacov ale na začiatku našho chodenia (boli sme spolu mesiac) vyplakaval ich spoločnej kamaratke že si ho zmazala s priateľov a že nechape prečo sa snim rozišla... velmi ma to trapi prosim vas o nazor... mam 18 on 25 a je zaroven aj moj prvy sexualny partner tak dosť žiarlim...

Fleur-de-lis

tak do takého vzťahu by som nešla. Možno chcel klinec klincom vybiť, neviem, ale nepríde mi fér keď ide človek do nového vzťahu a so starým nie je vysporiadaný.

Tak ale už ste spolu dlho, zrejme ťa to trápilo celý čas a dusila si to v sebe. Asi sa toho bojíš, ale máš to v sebe dusiť ďalej tak ja by som si chcela vyjasniť ako je na tom. Je jedna vec čo sa minulosti týka, že čo všetko sa stalo, ale pokiaľ je stále v jeho hlave tak to nie je minulosť ale prítomnosť a mal by byť natoľko úctivý, že bude k tebe úprimný, aby si sa ty mohla rozhodnúť či s ním za takých podmienok chceš byť alebo nie.

5.5 elsa

no môže ju chcieť naspäť až tak dlho nie ste spolu vy dvaja,ale mal by byť seriózny voči tebe a povedať,aby ťa neťahal za nos .......

Bandolera

A bacha lebo do posledneho dna sa pretvaroval a hovoril mi ako ma lubi a zrazu z nicoho nic noz do chrbta. Davaj si pozor, ja som ho nekontrolovala verila som mu a takto som dopadla :-D

Bandolera

Ahoj, nechcem ta vyplasit, ale mam uz svoju skusenost... Dala som sa dokopy s chalanom po 3-rocnej pauze vo vztahoch... On mal za sebou 4 mesiace po rozchode... Boli sme spolu vyse roka a zrazu z jedneho dna na druhy ma odkopol, ze je koniec lebo ma podviedol a uz to nema zmysmel lebo by som mu neverila... Po dvoch tyzdnoch som zistila, ze sa dal dokopy so svojou byvalou... Aj takyto chrapuni vedia byt ;-)

ľudovit

ak nieje stale vyrovnany s rozchodom tak je mozne ze si iba naplastou na bolave srdce a hlada len utechu sexom.
je to len moja dedukcia cize nemusi to byt pravda ale moze.

Delete

Nerieš ale ak už chceš riešiť tak si uvedom, že si v prítomnosti a že je teraz tu a miluje teba.

a ak niekto niekedy skutočne miloval tak sa to vyriešiť nedá. Bude milovať navždy ale môže milovať opäť.

odpovedam

ja sa v minulosti v zasade nesprtam. stalo sa, ze sme sa v debate dostali k teme vztahy, ale nikdy to nebol hlavny predmet. co bolo, bolo. je na tebe, ci partnerovi doverujes. ak je s tebou a vazite si navzajom jeden druheho, bud si ista, ze na byvalu zabudol.

salalalalala

ludia, ktori nemaju doriesene predosle vztahy, by nikdy nemali zacinat dalsie. ale myslim, ze by bolo najrozumnejsie, keby sa porozpravas s nim, my ti tazko povieme co citi alebo neciti k byvalej

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.