Nenasytny cas

Príspevok v téme: Nenasytny cas
ariela upros

Pozajtra mam 32 rokov co mam robit ked sa na tento vek vobec necitim pametam si svoje pubertalne roky ako by boli vcerajskom ako som chodila na kazdy triedny mejdan striedala chalanov ktorych ked teraz stretnem v samoobsluhe ako tlacia pred sebou kosik a maju so sebou trebars decko a su obleceny v nejakom uplne debilnom svetry popripade im preriedly vlasy tak sa my nechce verit ze su to ty akcny machry z devedesiatych rokov ved si pametam ako by to bolo vcera ked sme z kamaratkov pozeravali kazdu epizodu BEWERLIHILLS 902 10.neviem sa spametat z toho ze je zo mna tridcatdvarocna stara koza ked mi dospievanie pride ako by sa to cele odohralo celkom nedavno ako by to boli tyzdne a nie roky.

Delete

Sú ľudia a ľudia...ja som chcel len zakladateľke poradiť :)

nikoho nesúdim...je každého vec, ako žije a či je spokojný :)

doubledog

suhlasim s delete-om
cloveku, co dospeje, sa otvoria mnohe moznosti a moze si zivot uzivat viac, ako ked bol mlady.
ma jednak viac moznosti, jednak vacsi rozhlad.
ale tak jasne, ak niekto povazuje za vrchol odviazanosti blbnutie na zuroch...

Slobodna

slovo utópia má iný význam elsa :)

Neviem, prečo si niektorí myslia, že ak niekto už nežúruje tak ako kedysi, tak žije nudný, stereotypný život :) práve naopak.
Prepáč delete, ale tvoje príspevky sa mi už ani nechce čítať.

5.5 elsa

Delete ja som skôr tiež spoločenský typ,záleží na tom v akej spoločnosti sa kto pohybuje asi,pochovávať sa zaživa to je ozaj utópia :)no to je presne ten usadlý život,deti odrastú pôjdu svojim smerom a čo zistia, že sa nonstop motali okolo detí a mohli žiť aj inak,vždy to dieťa môže niekto postrážiť a ten človek ísť aj von,stereotypný život no koniec .....

Slobodna

Vieš delete, život sa dá užívať rôznymi spôsobmi. Ten kto dospeje, pochopí, že užívať si život neznamená uchľastať a utrtkať sa do bezvedomia :) alebo čumieť na telku a na bezduché trápne seriály...

Delete

Píšte si čo chcete ale to, že je niekto inde ešte neznamená, že mu ostáva už len umrieť. Normálne neverím tomu, čo tu čítam...

Možno sme sa nepochopili ale to nie je o pubertálnom veku či zmýšľaní. Život žijeme len raz tak prečo to nevyužiť???

ale ok...mám na to iný pohľad

Slobodna

Hold niekto sa vybúri vtedy keď je na to ten správny čas a potom dospeje a žije normálny spokojný život.
No a potom sú tu prípady ako ty, ktorí nedospejú nikdy ale sa zaseknú v pubertálnom veku.
Mám takú spolužiačku zo strednej, s ktorou som tiež flámovala, chodila po diskách atď. všetko čo k tomu patrí. Nedávno sa mi asi po sto rokoch ozvala. Má doma dve malé deti prosím pekne a neustále ma otravuje aby sem išli na nejakú disku alebo žúrku alebo chatu.
Ja som už úplne niekde inde a žijem úplne inak.
A ona stará koza sa hrá na 15ročnú, deti nechá v noci doma a ide sa zabávať. Len si ťukám po čele.

Delete

laura36 - vieš čo by som tej susede spravil ja? Ak by bol sneh tak by som z neho vytvoril taký aspoň 2 metrový úd tesne pred jej dverami.

ale tak to som ja :)

doubledog

zjavne su ludia, co nedospeli a este to povazuju za svoje plus.
pricom ich to robi nestastnymi.
zaujimavy jav.

mne uz tiahne na 40tku, ale som spokojny s tym, ako zijem.

a viacere "mejdany", ktorých som sa zucastnil v mladosti, uz teraz povazujem za stratu casu. kludne som kludne som si ich mohol odpustit.