Štítna žlaza - Za kým ísť?

Príspevok v téme: Štítna žlaza - Za kým ísť?
foxXxie

Dobrý deň. CHcel by som vedieť či nepoznáte nejakú súkromnú alebo aj štátnu kliniku kde sa zaoberajú vyšetrením štítnej žlazy a sú fakt dobrí no netreba k ním doporučenie pretože ma dlhodobo trápi únava, nervozita atd napriek tomu že nežijem až v takom zhone a podla papierov od doktorov som zdravý no ja sa tak ani náhodou necítim. Dakujem

LMarika

Skus sukromnu nemocnicu Medissimo pre pripad, ze nebyvas daleko od Bratislavy, tam, myslim si, k ziadnemu odbornemu odporucenie od praktickeho netreba. Kamoska tam bola u alergologicky a aj u gastroenterologa a nikto od nej odporucenie nepytal, samozrejme isla bez odporucenia, nakolko pracuje v zahranici a nemala cas vyckavat niekde u obvodneho cely den a trpnut, ci jej vobec nejake odporucenie da. Vyckavat u obvodnych kvoli vymennym listkom povazujem za totalnu kravinu, z ktorej neviem, ci lekari, ale minimalne pacienti absolutne vyhody nemaju, ale bohuzial sa to tak na Slovensku musi. V Rakusku som ja napriklad bola u dermatologa bez toho, aby som vobec mala v tejto krajine nejakeho praktickeho lekara, stacilo mat karticku E-card, byt na uzemi Rakuska zarobkovo cinna a vsetko islo ako po masle, bez dlheho vyckavania a prechadzania cez milion doktorov, aby sa clovek dopracoval k informacii o svojej diagnoze. Som si ale ista, ze sukromne zdravotnicke centra by sme mohli v tomto smere pokladat za vynimky v ramci Slovenska. Proste len chod na internetovu stranku nemocnice Medissimo, pripadne nejakeho ineho sukromneho zdravotnickeho centra, pozri s telefonne cislo, zavolaj tam ohladom dohodnutia si terminu a ak sa na ten termin aj dostavis bez nejakeho blbeho odporucenia, domov ta uz neposlu, toho sa bat nemusis. Hovorim, kamoska to takto urobila a absolutne ziaden problem s tym nebol, dokonca ani dodatocne tam od nej nikto odporucenie nepytal. Ku gastroenterologovi tam dostala termin behom tyzdna, zatial, co u inych by cakala aj tri mesiace a bola nadmieru spokojna.

Shayleen

Obvodný nevedela čo ma napísať? Hä? To čo je za dr? Kristen pane

...Poprosím o endokrinologickè vyšetrenie... Z dôvodu.... symptómov...Ďakujem

čo je na tom také ťažké?

foxXx

Lenže obvodná nevedela co mi ma napísať do doporučenia ...podla mna by stačili symptómy na ktore sa sťažujem a hormón mi brala obvodná len jeden ale su dva tak neviem ten jeden bol vraj v norme ...