Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prvý sex

Príspevok v téme: Prvý sex
anin1

Ahojte,
mám dosť trápnu otázku ohľadne nášho prvého sexu, ktorý nedopadol podľa našich predstáv.
Včera sme sa dopracovali k tomu, že sa to stalo prvýkrát čo bolo dosť neplánovane. Všetko sa udialo u môjho priateľa a asi by bolo všetko o.k., keby na nás neotvoril dvere môj budúci svokor. Viem, mohli sme na to myslieť, ale keďže bývajú v dome a pri ňom jeho otec aj podniká veľmi sme nato nemysleli a vlastne sa to všetko zomlelo dosť rýchlo.
Chodíme spolu už vyše roka, plánujeme viac a to v blízkej budúcnosti, ale toto mi je trápne.
Dnes sa síce môj budúci svokor tváril akoby nič, bol ako doteraz, ale aj tak.
Stalo sa to už niekomu? Prosím vás ako mám riešiť túto situáciu alebo ako sa zachovať?

1_Iveta

Tiež som to zažila a rovno s terajším svokrom. :-D On chudák pribehol domov len na chvíľku a bez klopania vtrhol rovno do izby. Zostal ako obarený a až potom sa opýtal či ruší! :-D Odvtedy klope.

zuzi74

A veru stalo:-) Frajer zabudol zamknut a ja som sa skoro od hanby prepadla. Ale vsetci sme sa potom svorne tvarili, ze sa vlastne nic nestalo:-)

rondik

Jooj takych zazitkov bolo :D a tiez mi to bolo dost trapne a vzdy nas nacalap ,,svokor,,... No ale ked nevedel zaklopat :D Ale potom sa naucil,ze sa klope a najlepsie,uz nam ani do izby nechodia,ked nieco chcu kricia :D Asi sa naucili :D :D :D ale sranda musi byt :)))

1PeťoN

:D, my sme dopadli podobne s manželkou (vtedy ešte len priateľkou) pred 4 rokmi, akurát u nás vtrhla moja vtedy 9 ročná sestra, takže to bolo kus trápnejšie. Kým sme sa spamätali, tak už o tom vedela celá rodina a vysvetľovalo sa to ťažšie.
Pokiaľ si z toho tvoj svokor viditeľne nič nerobí, neriešte to, pokiaľ to bude chcieť riešiť on, tak to povie sám. Myslím ale, že nemá dôvod.

Evelyn11

Keď to nebude on rozmazávať tak to nechajte tak. Možno sa k tejto téme ešte raz svokor vráti, ale určite to zobral normálne, však vie o čo sa jedná! Akurát mu môže byť kus trápne, že vošiel práve uprostred, ale však mohol klopať. :-)

Lulu2011

prvý sex a taky stres, stava sa, my sme si ce uz mali asi milionty, ale tiez uprostred toho nam skocila neckana navsteva rovno do postele, bolo to dost sokujuce, navsteva to brala s humorom a my sme boli v soku, teda najma muz :D

Slobodna

Tak mne sa to ešte nestalo a to už mám niečo odžité a po tridsiatke :) každopádne dosť trápna situácia. Podľa mňa sa správaj normálne, časom sa to nejak utrasie.
Platí zásada - zamknúť dvere - pre istotu :) a keďže som sa tejto zásady vždy držala, nemusela som riešiť takýto trapas.

Paula_K

Neboj sa, stalo sa to už aj iným. On to podľa mňa zobral normálne a hlavne, že to nebolo z vašej strany len dobrodružstvo.

salalalalala

mna by skor zaujimalo, komu sa taketo nieco nestalo, a nie naopak :D nelam si hlavu, ak sa tvari ze nic, tak je vsetko v najlepsom poriadku :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.