Poskodenie pri vchode do posvy

Príspevok v téme: Poskodenie pri vchode do posvy
pnka

Ahojte chcela by som sa opytat...stake po pohlavnom styku so stalym partnerom v poslednom období mam strasne poskodene okolo vchodu do posvy,,,niesom ani sucha pred pohlavnym stykom skor by som som povedala že vacsinou vlhka,malokedy sa stane že som suchšia..na druhy den sa nemožem na wc ani poutierat vsetko mam zacervenane a blby vytok k tomu a už sa mi parkrat aj stalo že ked sme mali hned na druhy den pohlavny styk vsetko ma palilo dnu...co to može znamenat???

AR

my mame tento problem dlhodobo jeden sex = mesiac liecenia, gynekolog skusil vsetko, pouzivame gely a nepomaha. jedno zasunutie a dokonca ani to nie a praskliny vnutri, uz sme zufaly

xem

aspon tyzden nesexuj nech sa tie ranky zahoja ale nech sa uplne zahoja (chvilu to trva) a potom by som doorucil aj ked mas pocit ze si vlhka tak pozite aspon sliny a ptm si nanho najprv vyskoc ty a nasmeruj si ho tam a ked dlhdsie sexujete premazavat treba ...

aj nam sa to stava ked niesme par dni spolu tak ideme na to rychlejsie a nestihneme premazat a nepozornostou sa to tiez stane...

alebo chod gyn. ten ti poradí urcite ;)