Je vhodné kamarátiť sa?

Príspevok v téme: Je vhodné kamarátiť sa?
idka1

Chcem sa opýtať čo si myslíte dá sa udržať kamarástvo medzi mužom a ženou? Ide o to, že on ma istý čas balil a ked sa mi už odvážil povedať, že by chcel niečo viac ja som ho odmietla ( mala som sa to vtedy dovody...). Odvtedy už ubehlo pár rokov a už má niekoľko rokov priatelku. Jasne že hned ako sa dali dokopy, tak som sa snažila naš kontakt uplne zminimalizovať ( dovtedy sme boli v kontakte aj napriek tomu, že som ho odmietla, pretože povahovo si sedime), pretože som si myslela, že by to tej babe mohlo vadiť a nebolo by to vhodne. No teraz ked už su tak dlho spolu myslite, že je ok udržiavať znovu kamarástvo?

idka1

Práveže on chce, dokonca ked mal problemy vo vztahu ja som bola tá ktorej volal ked potreboval radu alebo sa len chcel vykecať... A absolutne neviem či je to ok, stále sa na to snažim pozerať z pohladu tej baby, že keby som ja bola na jej mieste a neviem čo...

salalalalala

nevhodne to nie je urcite, ale pokial sa nesnazi kontaktovat kamaratsky on, nechala by som to tak na tvojom mieste. ked k tebe nieco citil, aby si mu zbytocne nahodou zase nezamotala hlavu a znici sa mu vztah