Zradila som kamaratku tym najhorším sposobom

Príspevok v téme: Zradila som kamaratku tym najhorším sposobom
elza22

prepáčte, že vás otravujem so svojimi problémami, ale strašne som zúfalá.
mám kamarátkum ktorú mám strašne rada, dokonca sme príbuzné, poznáme sa od detstva. teraz spolu dokonca bývame na intráku.
no a včera som tu bola sama, zastavil sa tu jej bývalý, s ktorým sa rozišli pred pár mesiacmi, pretože sme dobre vychádzali a sme kamaráti. tak sa prišiel vyrozprávať, lenže nakoniec sme sa opili, a skončilo to tak, že sme sa bozkávali. On sa chcel dokonca so mnou vyspať, ale to som ešte mala tolko rozumu, že som odmietla.
ale aj toto je dosť strašné. cítim sa a ko najhoršia kamarátka a najhorší človek pod slnkom. a neviem čo mám robiť. mala by som jej to povedať, ale nechcem ju stratiť. viem, mala som na to myslieť skoršie, ale čo mám robiť TERAZ?

MultiLevel

Ak ho kamoska este stale miluje, okej, to je trosku ina situacia. Ale aj tak, rozisli sa, zjavne to malo nejaky dovod,zjavne vztah nebol dobry atd atd. Kamosku to po case urcite preboli. Ale to predsa neznamena, ze ty teraz kvoli tomu prestanes zit alebo co :) Porozpravaj sa aj s tym chalanom, ci su nejake city z jeho strany este voci kamoske. Ak uz nie, tak to nechcel robit z nejakej pomsty alebo co.

MultiLevel

Preco by si ju mala stratit? Ved ide o jej BYVALEHO, nie o jej partnera. Ci preto, ze je to jej byvaly, tak teraz je na neho uvaleny nejaky zakaz komunikacie alebo bozkavania? :) Baby neblbnite :) Povedz, preco konkretne by sa kamoska mala na teba hnevat? Ze si si cosi zacala s niekym, s kym ona chodila? Ale ved to je uz jej minulost a ty s tym nic nemas spolocne. Rozisli sa. Navyse, ani vo vztahu, ani teraz po rozchode tito dvaja ludia nemaju a nikdy nemali pravo narokovat si na toho druheho....Ak by mala kamoska nieco proti, tak je to cisto jej problem a musi dozriet, dospiet a nie sa zapodievat takymi banalitami akoze s kym sa teraz bozkava jej byvaly. Ved je to smiesne, nemyslis? :) V pokoji si s nou pohovor o tom co sa stalo, ale nijak sa voci tomu netyraj. Ved si neurobila nic zle. Opakujem, kamoska nema absolutne ziadne pravo rozhodovat o tom, s kym si jej byvaly zacne. Okej, rozchod s nim ju mohol boliet, ale s tebou a jeho dalsim smerovanim v zivote to nema nic spolocne :)

Slobodna

No teraz už nič. Zas až tak sa toho veľa nestalo, keď ste spolu nespali. Povedz jej to, lebo on to možno urobil preto, aby jej tým ublížil a buď si istá, že budeš oveľa väčšia sviňa, ak jej to povie ako prvý on, lebo určite to ešte prikrášli :)

odpovedam

preco si myslis, ze by si jej to mala povedat? je to fakt neprijemna situacia, ale podla mna nie vzdy pravda je to najlepsie riesenie. Co ti je prednejsie? kamaratstvo alebo priznanie pravdy?

A stale by to mohlo byt horsie - keby si sa vyspala s jej sucasnym priatelom ;-)
ona byvaleho este lubi, ze sa citis preto tak hrozne?