Hladam si kamaratku ktora trpi depresiou alebo uzkostou

Príspevok v téme: Hladam si kamaratku ktora trpi depresiou alebo uzkostou
smutnesrdce

Ahojky:( Citim sa velmi zle... Neviem ako dlho to vydrzim:( Busi mi srdce, potim sa, napina ma na vracanie, trasu sa mi ruky, velmi mi robi zle ked manzel rano odchadza, byva prec od pol 6 do pol 5, ja som zacala podnikat, ale nejde mi to, snazim sa zamestnat, ale vsetko je na smeny, ziadna kludna praca na jednu smenu, je mi strasne, zatial beriem Magnezium a na busenie mi dali Vasocardin, zajtra mam volat o vysledky stitnej zlazy, ale ja uz neviem co mi je, premyslam aky je zmysel zivota, nic ma nebavi, jedine na co sa tesim je ked manzel pride domov a objima ma, on je moj jediny zmysel preco este dycham...Strasne ma trapia problemy na svete, hlad, tyranie zvierat, ked to vidim, neustale placem, myslim na to, ze by mozno bolo lepsie to ukoncit:( Je tu niekto kto by si chcel popisat, poradit, pomoct navzajom?:(

smutnesrdce

Dostala som Triticco, Xanax a este nejake AD k tomu no ja sa bojim to zacat brat:( Uz mi je lepsie len citim uzkost sem tam tak premyslam ci len tak nepravidelne nebudem brat Xanax ked mi pojde pocit na uzkost co myslite? Z tych AD mam hrozu:(

Lulu2011

smutnesrdce - najskor nech ti urobi testy psycholog v akej miere mas depresiu, lahku, stredne tazku, tazku, ci mas uzkosti, potom s vysledkom pojdes diagnostikovana za psychiatrom a uvidis

zial ako pises, radost, stretavanie sa s milymi ludmi nepomoze, ked je chyba serotoninu v mozgu je to zle, ja som uplny odporca liekov, ale stavy mam take, ze nemozem fungovat, takze aspon pol roka brat lieky budem, inak to nejde

Kika29542

Ahoj.Mám podobný problém.Nič ma nebaví v živote.V poslednej dobre mám depky,cítim úzkosť,napätie..Je to spôsobené tým,že väčšinu času trávim v škole,učením sa,ktoré ma vôbec nebaví.Nemám žiadny volný čas,od vtedy ako som začala chodiť na gymnázium.Zajtra ma čakajú štátnice.Prežívam obrovský stres,napätie.Nemám na seba žiadny volný čas ani na kamarátov a už vôbec nemôžem riešiť vzťah. :-( Potrebovala by som zmenu v živote...

jkb12

2.Rob to čo ťa baví, tráv veľa času s kamarátmi, tak isto môžeš aj športovať, cestovať spolu z manželom vo volnom čase, len takto sa zbavíš depresie.
Ja som mal tiež niečo podobné, raz mi prišlo na odpadnutie a na druhý deň som bol jak kebyže už umieram, úplne bez síl. Nemal som chuť žiť, myslel som na to najhoršie. Mal som strach, zbytočne som sa len zaťažoval a znervozňoval sa nad vecami, ktoré som čítal na internete, namýšlal som si rôzne choroby... Už len keď som si vzpomenul, že čo keď odpadnem, tak hneď namňa išiel takýto stav, pretože som si ho privolal do mojej mysle a naučil som ho, kedy má zareagovať. Až mi nakoniec povedali toto, čo som písal vyššie. Po pár dňoch som bol ako kedysi. Všetko ide zomňa preč, lebo si verím, že to dokážem. V žiadnom prípade nemôžeš ukončiť svoj život. Musíš si veriť, musíš pochopiť samu seba, daj si ciele a choj si za nimi, aj keby ti neviem čo malo stáť v ceste, pretože ak ti veríš, dokážeš všetko!!! :) Nemôžeš sa vzdávať, život je jeden pekný dar, tak ho treba využiť ako sa len dá.
PEVNE ti odporúčam aby si si čo najskôr pozrela film, volá sa The Secret - Tajomstvá, je to úplne vynikajúci film, ktorý ti pomôže zvýšiť sebavedomie, pomôže ti pochopiť samu seba. Naozaj odporúčam.
Prajem Ti veľa šťastia v živote!

jkb12

Ahoj, napíšem ti to na 2-3 príspevky, pretože neviem koľko veľa textu sem môžem vložiť. :) takže
1. Ahoj, tak v prvom rade je to všetko o tvojej mysli. Negatívne myslenie dokáže narobiť veľa škody na ľudskom zdraví. Čo sa týka antidepresiv, podľa mňa nie je vôbec dobré, aby človek do seba pchal nejaké chemikálie, pretože to ho len zničí. V prvom rade si predstav ako si žila kedysi, keď si takéto problémy nemala a skús tak aj žiť teraz, vyhoď si negatívne myšlienky preč z hlavy, zahoď svoje obavy a mysli na pekné veci, rob niečo čo ťa baví, prosto niečo rob a hlavne si musíš hovoriť, že si zdravá, nič ti nie je, že si normálny človek ako každý iný.
Každý deň vykonávaj nejakú aktivitu a nezaťažuj sa napr. zbytočnými článkami, rečami, ktoré v tebe vzbudzujú napätie a nervozitu.
Len takto sa zbavíš depresie a týchto stavov. Zvýš si svoje sebavedomie, pozri sa napr. do zrkadla a zmeň sa, nový účes, poprípade sa namaluj... a bež sa prejsť medzi ľudí. Keď človek myslí negatívne, tak si týmto v tele vytvára tisíce zlých buniek, ktoré ho poškodzujú a to je veľmi zlé. Ty sa tých zlých musíš zbaviť a zbavíš sa ich tak, že si prestaneš namýšľať zlé a negatívne veci, musíš myslieť LEN na pozitívne veci, na to, že si zdravá, pekná, dobrosrdečná...

smutnesrdce

Delete to nie je pravda a ty to vies ved ja som mala okolo seba iba optimistickych ludi a predsa sa mi to stalo nikto sa so mnou nerozpraval depresivne cele dni ani nic podobne to nezalezi na spolocnosti ale na cloveku ako sa citi a to naozaj potom pochopi len odbornik tak ako ja neviem ako boli strata dietata napriklad mozem si to iba skusit predstavit tak isto nevie clovek ktory to nezazil moze sa iba pokusit pochopit:(

Delete

azeretka6511 - ak budeš obklopená takou spoločnosťou o akej som písal tak nezažiješ žiadne krízové stavy. Nezažiješ...Viem to.

Budeš prijímať len ich vyžarovanie a neskôr začneš niečo podobné vyžarovať aj ty.