Mam rakovinu

Príspevok v téme: Mam rakovinu
Jana53

Treti den viem,ze mam rakovinu.Neviem,ci vobec mozem verit,ze sa z toho dostanem,aku liecbu mam zvolit,ci operovat,ozarovat,alebo nieco skusat sama.Mam nador na prsniku a lymfy pod pazou zasiahnute.Ani kam mam dalej ist aby som si zvolila spravne ,netusim.Povedal mi dr.po mamogr.a ultrazvuku,ze si mam vybrat kam chcem v BA.A ja neviem o tom nic.Nechcem operaciu,chcem najskor nieco robit sama.Neviem,ci cas hra proti mne,alebo mam hupky utekat rezat....33mmx25mm a drobne hrcky v podpazusi.Kto ma skusenost ,nech mi napise.Tolko sa toho pise,ze neviem,co dalej.Preto ak ma niekto osobnu skusenost,budem rada,ak mi napise.

1Andy2

Dnes mi 53rokov vydata Dr povedal, ze mam zhubny nador stitnej zlazy , prognoza 2-5 rokov zivota , mam paniku .... 23 rocneho syna

jesenikovael

Zuzka tak sa ti ozývam ako som ti sľúbila a napokon som si ten produkt objednala z internetu, lebo v tej jednej lekárni, ktorú som mala po ceste to nemali a keby mi to objednávali, tak by to tiež tak isto trvalo ako keď som si to sama objednala a prišlo mi to priamo domov, čo bolo pre mňa lepšie.

NatalkaBS

Elizabet to bude najlepšie, nemôžeš za niekoho rozhodovať, musí sa sama. Ak by mala nejaké otázky, kľudne nech mi napíše hocikedy :-)

Elizabet22

Prave preto sa pytam, lebo to nezistujem pre seba ale pre kamaratku. Dakujem ti za rychlu odpoved, skusim jej o tom povedat a uz nech sa sama rozhodne, s kym sa poradi.

NatalkaBS

Elizabet áno, je to aj pre takých ľudí ale pred užívaním by som sa radšej poradila s lekárom o tom, či to je pre teba vhodné (ak sa teda pýtaš vo svojom mene a nezisťuješ to pre niekoho iného). Alebo priamo na stránke barny´s sa môžeš tiež spýtať, oni tam majú tiež odborníka, ktorý vie poradiť.

jesenikovael

Zuzka však sa zastavím v nejakej, opýtam sa na to a ak to náhodou nebudú mať, tak si tiež objednám. Veď teraz tie zásielky chodia pomerne rýchlo, keďže ľudia môžu len tak nakupovať.

Omen budem rada, keď dáš vedieť :) :)