Mam rakovinu

Príspevok v téme: Mam rakovinu
Jana53

Treti den viem,ze mam rakovinu.Neviem,ci vobec mozem verit,ze sa z toho dostanem,aku liecbu mam zvolit,ci operovat,ozarovat,alebo nieco skusat sama.Mam nador na prsniku a lymfy pod pazou zasiahnute.Ani kam mam dalej ist aby som si zvolila spravne ,netusim.Povedal mi dr.po mamogr.a ultrazvuku,ze si mam vybrat kam chcem v BA.A ja neviem o tom nic.Nechcem operaciu,chcem najskor nieco robit sama.Neviem,ci cas hra proti mne,alebo mam hupky utekat rezat....33mmx25mm a drobne hrcky v podpazusi.Kto ma skusenost ,nech mi napise.Tolko sa toho pise,ze neviem,co dalej.Preto ak ma niekto osobnu skusenost,budem rada,ak mi napise.

Jana53

Ahojte,zatial zijem..Ale neviem ako dalej .Skusam vsetko mozne,ale nador je tam a je vacsi.Tak to sama citim.Zmenila som jedalnicek,aj ked som nikdy nejedla podla mna hrozne.Nikdy som nebola tucna,na zakuskoch,alebo nieco take.Takze hlavne ovocie,zelenina strukoviny.A vela stiav.Aj z dvoch kil zeleniny denne.Aspon po chemo som uz lepsie,aj kednahlave nemam ani chlp.A mozno uz asi ani nebudem mat.Tak to vyzera.Ale to je najmenej.Nechudnem aj to je OK.Krv mam OK,iba CRP zvysene.Aj sa mi zda,ze ten je v tom prsniku.Teda,to je jasne,lebo boli.To je vsetko.A je mi z toho smutno,ze co dalej.A strasne mi trpnu prsty,to ten moj karpalny....Vela zdravia vsetkym.

Jana53

Prezyvka,najdi si inu temu,kde sa budes realizovat.......dufam,ze nepracujes v zdravtnictve......A na to,aby clovek vedel ako sa citi,nepotrebuje zdr.vzdelanie....