Mam rakovinu

Príspevok v téme: Mam rakovinu
Jana53

Treti den viem,ze mam rakovinu.Neviem,ci vobec mozem verit,ze sa z toho dostanem,aku liecbu mam zvolit,ci operovat,ozarovat,alebo nieco skusat sama.Mam nador na prsniku a lymfy pod pazou zasiahnute.Ani kam mam dalej ist aby som si zvolila spravne ,netusim.Povedal mi dr.po mamogr.a ultrazvuku,ze si mam vybrat kam chcem v BA.A ja neviem o tom nic.Nechcem operaciu,chcem najskor nieco robit sama.Neviem,ci cas hra proti mne,alebo mam hupky utekat rezat....33mmx25mm a drobne hrcky v podpazusi.Kto ma skusenost ,nech mi napise.Tolko sa toho pise,ze neviem,co dalej.Preto ak ma niekto osobnu skusenost,budem rada,ak mi napise.

L.Borgia

tiež som zvedavá, ako dopadla Janka aj biela mačka ... ja som tu písala o mojej svokre, mala rovnakú diagnózu Ca prsníka. dostala 4 cykle chemo + 25 ožiarov. liečbu má úspešne za sebou, dokonca jej ani vlasy nevypadali, a začali jej vyrastať nové, tmavé vlasy (predtým bola celá šedivá). normálne rozkvitla jak ruža, pomáhali sme celá rodinka, hlavne po psychickej stránke... uvidíme čo bude ďalej, vraj recidíva býva najčastejšie do 2 rokov od ukončenia liečby ...

L.Borgia

tiež som zvedavá, ako dopadla Janka aj biela mačka ... ja som tu písala o mojej svokre, mala rovnakú diagnózu Ca prsníka. dostala 4 cykle chemo + 25 ožiarov. liečbu má úspešne za sebou, dokonca jej ani vlasy nevypadali, a začali jej vyrastať nové, tmavé vlasy (predtým bola celá šedivá). normálne rozkvitla jak ruža, pomáhali sme celá rodinka, hlavne po psychickej stránke... uvidíme čo bude ďalej, vraj recidíva býva najčastejšie do 2 rokov od ukončenia liečby ...

viktoriabb

a k uzivaniu a protokolu treba pridal aj pol hodinove kupele denne do co najteplejsej vody tepla voda otvara pory koze a mms sa dostane cez kozu k organom...

Gima

Hoci sú v podstate jedovaté, môžu zachrániť život. Marhule obsahujú antibakteriálnu kyselinu salicylovú, betakarotén a horčík. Už tri marhule denne pokryjú polovicu dennej dávky vitamínu A. Dôležitá je aj kyselina listová, prospešná najmä v tehotenstve, a draslík, ktorý reguluje obsah vody v tele.

Vynikajúcou zásobárňou horčíka a draslíka sú horké marhuľové jadierka. Nachádza sa v nich látka laetril a molekula amygdalín, ktorá sa štruktúrou najväčšmi podobá vitamínom skupiny B. Objaviteľ tejto látky, doktor Ernst Krebbe, sa rozhodol dať jej názov vitamín B17, keďže dovtedy bolo známych už 16 vitamínov skupiny B.

Jedovatý vitamín?
Ako je možné, že by vitamín mohol pôsobiť na rakovinové bunky? Molekula vitamínu B17 obsahuje dve jednotky glukózy, jednu molekulu benzaldehydu a jednu molekulu kyanidu, všetko je pevne spojené. Kyanid môže byť vysokotoxický so smrteľnými následkami, ak ho prijmete v dostatočne veľkom množstve. V prirodzenom stave je však chemicky nečinný a nemá žiadny účinok na živé tkanivo. Odblokovať molekulu B17 dokáže betaglukozidáza, takzvaný odomykací enzým. Ten sa v nebezpečnej miere nenachádza v ľudskom organizme, okrem rakovinových buniek, kde ho je priveľa.

Zjednodušene, marhuľové jadierka obsahujú toxické látky, s ktorými si vie zdravá bunka poradiť a sú pre ňu prospešné. Rakovinotvorná bunka to nedokáže, preto zanikne. Znamená to, že telo sa očistí od nezdravých buniek a vo výsledku preň látky v marhuľových jadrách vôbec toxické nie sú. Pre tento účinok sa látky obsiahnuté v marhuľových jadierkach už desaťročia využívajú pri alternatívnej liečbe rakoviny.

L.Borgia

svokra má za sebou 2 cyklus chemo, zháňa kozie mlieko myslíte, že je vhodné podávať onko pacientom mliečne výrobky?

L.Borgia

biela macka3 prajem veľa, veľa síl ešte si mladá ... aj mojej svokre zistili ca prsníka Dg. C50.4 už je po operácii, prsník jej nechali, odoperovali len uzliny... začala chodiť na chemo, zatiaľ sa drží, tiež nás čaká áročné obdobie.