Za čo ma to vymenil?

Príspevok v téme: Za čo ma to vymenil?
sladkycukrik

som po rozchode, neokmunikujeme spolu,odisla som od neho ja,lebo sa spraval jak despota, napriek tomu som dufala, ze sa zmeni, ospravedlni, vráti :-( nespravil nic.Vcera som ho videla s inou, ale skoro som odpadla, ked som to zbadala. To dievca bola jedna velka katastrofa. Vyzerala hrozne,skarede dievca, oblecena bola jak posledný šupák,vlasy otrasne, spravala sa jak totalna krava, mlade dievca ako keby žiačka zo zakladnej školy. On fesak,velmi mudry, vysoký post. Ja si myslim o sebe, že tiež po kanaloch chodit nemusim,že sme si celkom sadli aj fyzicky aj sme si mali co povedat ohladom prace a vsetkeho ineho. Ale toto co som zbadala vedla neho.Som nevedela ci sa mam smiat ci plakat. Bolo by mi to mozno jedno, keby som k nemu stale nieco necitila. I ked viem,ze ten vztah nikam neviedol, napriek tomu som ho mala rada,ale myslela som si, ze si ozaj najde aspon seberovnu,ale to ci si on nasiel to som bola v soku. Ze za co ma to vymenil???Viem je to jeho vec,ale toto som nepochopila kde toto dievca zobral.Normalne mam v sebe taku zlost, nechapem preco ma to tak zobralo.Riesim asi kravinu,ale nemozem za to ako ma to vytáča.

5.5 elsa

sladkýcukrík nikto sa nemení,každý je taký aký je:)je naivita myslieť,že niekto sa zmení na chvíľu,ale potom bude znova taký aký je,zmeniť sa niekto môže aj v prípade že to okolnosti vyžadujú,ale potom bude znova taký aký je,je to len otázka času,kedy bude taký ako predtým:):):)

5.5 elsa

na ten istý film a v ten istý čas?zaujímavé,či vždy tak chodili?potom vedel že tam bude, tak tam zobral tú soplaňu,aby videla že za ňou nesmúti,keďže ona sa s ním rozišla .....

tasty

ja by som bola zvedavá na vekovú kategóriu účastníkov tejto príhody :D a ako dlho boli spolu..

:) iste potom aj táto príhoda bude zaujímavejšia

Maoam

o.i. je v tychto pripadoch casto velmi prekvapiva pre tu opustenu stranu jednak ta intenzita tych emocii, ktore ho prevalcuju, ale aj vsetko, co v podstate vyplava skrz tu konfontaciu s realitou na povrch

je to tazke zvladnut, ale ma to aj pozitivnu stranku, ak to zakladatelka zmakne pretavit CASOM - vezme si z toho vela, vela sa o sebe nauci a moze ju to posunut dalej a to hoooodne daleko, ale to uz zavisi od nej, neviem na akom leveli je

Maoam

doubledog - ano, to sa stava a je to sakra krute prebratie sa do reality...

ale tak aj z toho sa casom DA vela naucit

5.5 elsa

sladkycukrik :) všetko má svoj čas čiže aj ten rozchod,určite bol na neho dôvod,za čo ťa vymenil?neviem čo v tej žene či dievčati vidí,či ide o nejakú provokáciu z jeho strany,neviem,možno už ju pozná dlhšiu dobu,možno s ňou ani nič nemá,alebo sa s ňou cíti dobre ťažko povedať,niekedy fyzická krása nie je dôležitá a uprednostníme iné hodnoty,venuj sa iným veciam a neskôr si nájdeš vhodného partnera,alebo sa inšpiruj bývalým a nájdi si ho ihneď :D

Maoam

keby ta nova bola vyzorom modelka, vkusne oblecena, s inteligentnym vyrazom tvare a adekvatnym spravanim v kine, iste by sa naslo tiez toho hodne, na co by sa dalo zautocit...

je tazke zvladnut vlastne emocie, ale ako tu uz niekto pisal, podstatne ostane to, ze smuti za despotom