Za čo ma to vymenil?

Príspevok v téme: Za čo ma to vymenil?
sladkycukrik

som po rozchode, neokmunikujeme spolu,odisla som od neho ja,lebo sa spraval jak despota, napriek tomu som dufala, ze sa zmeni, ospravedlni, vráti :-( nespravil nic.Vcera som ho videla s inou, ale skoro som odpadla, ked som to zbadala. To dievca bola jedna velka katastrofa. Vyzerala hrozne,skarede dievca, oblecena bola jak posledný šupák,vlasy otrasne, spravala sa jak totalna krava, mlade dievca ako keby žiačka zo zakladnej školy. On fesak,velmi mudry, vysoký post. Ja si myslim o sebe, že tiež po kanaloch chodit nemusim,že sme si celkom sadli aj fyzicky aj sme si mali co povedat ohladom prace a vsetkeho ineho. Ale toto co som zbadala vedla neho.Som nevedela ci sa mam smiat ci plakat. Bolo by mi to mozno jedno, keby som k nemu stale nieco necitila. I ked viem,ze ten vztah nikam neviedol, napriek tomu som ho mala rada,ale myslela som si, ze si ozaj najde aspon seberovnu,ale to ci si on nasiel to som bola v soku. Ze za co ma to vymenil???Viem je to jeho vec,ale toto som nepochopila kde toto dievca zobral.Normalne mam v sebe taku zlost, nechapem preco ma to tak zobralo.Riesim asi kravinu,ale nemozem za to ako ma to vytáča.

Slobodna

Neries ako vyzera. Vzhladom k tomu, ze je to despota, nasiel si sice mladu ale hlavne sprostu, lebo presne taku potrebuje tyrat. Chapes? Ty bud rada, ze si sa ho zbavila. Skorosenior prosim ta, o akom alfasamcovi to hovoris? Despota je podla teba alfasamec? No lebo podla mna rozhodne nie.

skorosenior

Presne ako hovorí doubledog. Ono aj u alfasamca môže chvíľu trvať kým zloží niečo na úrovni tak si to zatiaľ vyplnil mladým mäskom čo aj ak nie je bohvie čo.

alik3

myslim, ze to je celkom normalna reakcia na to, ked clovek zisti, ze jeho byvaly ma uz noveho partnera. aj ked vies, ze to nemalo zmysel, tak to vyvola nostalgicky zachvev, ale to odoznie, neboj. a je to skutocne jeho nova? nebola to len znama/kamoska?
ak nie, tak sa na to pozeraj z tej pozitivnej stranky. nenadarmo sa hovori, ze ked nevies, co si mas o cloveku mysliet, pozri sa na jeho partnera. cize sa aspon utvrdzujes v tom, ze si spravila dobre. a ak bol taky despota, tak zrejme si hlada taku, ku ktorej sa moze spravat nadradene, a to si asi ziadna zena s normalnym sebavedomim a schopnostami nenecha.