Je to hriešne?

Príspevok v téme: Je to hriešne?
Feya

Pred niekoľkými rokmi som bola znásilnená. Opakovane, viackrát, proti svojej vôli. Naučila som sa s tým žiť, vyrovnala som sa s tým ako to je, bez toho aby o tom ktokoľvek vedel. Ibaže v poslednej dobe ma začína hrýzť svedomie a vracať sa to späť... Som nábožensky založená a začala som si klásť otázku... je to hriech, to že ma znásilnili? Jedná sa tiež o formu smilstva? Viem že to môže znieť čudne a možno to niektorí nepochopia ale mňa to naozaj zaujíma... Mala by som sa i z toho vyspovedať? Prosím o rozumné odpovede...

Slobodna

Drž sa Feya a hlupákov si nevšímaj. Ty sa nemáš za čo obhajovať ani cítiť vinná.
Tí, čo nedokážu pochopiť, takých si karma nájde, ver mi a zažijú si to na vlastnej koži aby pochopili.

Feya

Ak by som poznala tajomstvá svojho svedomia, netrápilo by ma nejaké "obyčajné znásilnenie",veď však stačí sa odhaliť a je to nie?! Ten kto to nezažil to nikdy nepochopí, nevie si predstaviť bolesť a myšlienky ktoré sa v tej chvíli preháňajú hlavou, prečo sa to stalo a čo som urobila zle... Môžem odprisahať, že som bola viac zahalená ako odhalená ale.. je zbytočné sa obhajovať, nič nezmením.
To že sú ľudia ktorí to stále nechápu je neskutočne úbohé a bolestivé... ale minulosť to nezmení. takže skúsim tú terapiu

buzola

Jedno si treba dievcat priznat, ze za svoje neznasilnenie sme zodpovedne my same. Mam v okoli dievcata a zeny ktore sa koketne a vyzyvavo spravaju a necudovala by som sa vobec ani ich nelutovala keby som sa dozvedela ze ich nejaky muz znasilnil. To ako v Indii dochadza k castemu znasilnovaniu turistiek. A preco tie tavy chodia same do tak riskantnych oblasti ked vedia, ze sa tam vo velkom znasilnuje? Trosku treba aj predvidat a sledovat svoje okolie.

Sejla

osamelyvlk, praveze aj celkom poznam a viem coho ste schopni, dokonca ked ma dievca vypite (co sa moze stat kazdej raz za cas, zvlast ak nie je zvyknuta na alkohol), tak vam pride uplne normalne zneuzit situaciu a vyspat sa s nou, kolko takych chlapov obletuje opite zeny snad ani nemusim rozpravat a pritom je to vrcholne neeticke spravanie, spada pre mna pod znasilnenie. A tiez vrnut sa na zenu kvoli tomu, ze je nejakym sposobom oslabena je zverske a ak je to, ako tvrdis, v muzoch zakodovane, tak su to nebezpecni ludia, ktori by mali podstupit preprogramovanie...

5.5 elsa

no ja ti ich neberiem,tiež nejaké mám a nepotrebujem sa s tým vychvaľovať, zvolila som si iné zameranie v ktorom sa realizujem a som veľmi spokojná,o niečom snívať čo ťa baví a robiť to, je veľký rozdiel:)

lombardo1981

To bol sarkazmus na spoločnosť, z ktorej sa mi chce grcať. Kde z obete je vinník a z vinníka sa stáva obeť.

osamelyvlk

nas taketo veci rajcuju ak ste povolne tak duplom. Ja sa este viem ovladat tym ze sa obavam pohlavne prenosnych chorob :) Ale tak magor s plnymi gulami nato ani len nepomysli. Odhalene casti zenskeho tela, dlhe rozpustene vlasy, vysoke opatky to vsetko je silne afrodiziakum.