Je to hriešne?

Príspevok v téme: Je to hriešne?
Feya

Pred niekoľkými rokmi som bola znásilnená. Opakovane, viackrát, proti svojej vôli. Naučila som sa s tým žiť, vyrovnala som sa s tým ako to je, bez toho aby o tom ktokoľvek vedel. Ibaže v poslednej dobe ma začína hrýzť svedomie a vracať sa to späť... Som nábožensky založená a začala som si klásť otázku... je to hriech, to že ma znásilnili? Jedná sa tiež o formu smilstva? Viem že to môže znieť čudne a možno to niektorí nepochopia ale mňa to naozaj zaujíma... Mala by som sa i z toho vyspovedať? Prosím o rozumné odpovede...

Sejla

osamelyvlk, no jasne, este ospravedlnuj nasilnikov... To ze je dievca nahodene a pripite este neznamena, ze si pyta znasilnenie... To je chore zmyslanie..

Slobodna

No hlavne normálny chlap na takú ženu neskočí, lebo si pomyslí, že ktovie koľkí v nej už boli. Normálny chlap aj keď má plné gule, tak si žiadnu ženu nevezme násilím.

osamelyvlk

heeeej slecny upokojte sa.
to je pravda ze mnohe zeny provokuju provokuju a potom ked vytriezveju tak placu ze ich znasilnili ako pripady bab znasilnenych taxikarmi. Nasadnu same opite do taxika, flirtuju s nim, niekde nohy odhaluju, smeju sa lebo alkohol vsak... taxikar sa ide zblaznit tak to vyuzije... alebo aj na diskotekach to je podobne. Piju piju a potom nevedia co vystrajaju. Co si mi muzi mame o tom mysliet? :)

5.5 elsa

Feya neviem koľko máš rokov teraz,ale ak je pravda čo píšeš vyhľadaj psychologičku nie je neskoro,zlé zážitky ti ovplyvnia celý život,aj keď nechápem z čoho ťa hryzie to svedomie, keď si nič nespravila hm?

Slobodna

elsa keď ti chýba schopnosť empatie alebo znalosti zo psychológie, radšej sa nevyjadruj.
By som chcela vidieť teba aká by si bola frajerka, keby ťa niekto znásilnil a či by si sa necítila vinná.

5.5 elsa

buzola hm to je tiež pravda,že veľa tých žien sa obliekajú vyzývavo a mužom to úplne stačí aby si dovolili viac....

jajaa

Feya...skúsiš tú terapiu? pevne dúfam, že ano. nechaj si pomôcť, zaslúžiš si to...a ten chudák čo ti to spravil, ver mi, že ho to dobehne...

Feya

Ak je na mojom probléme niečo smiešne tak sa potom zabávajte...
Áno, v čase znásilnenia som nebola plnoletá. Bála som sa... neviem to vysvetliť.. asi som sa jednoducho len chcela späť začleniť do normálneho života, pravdou je že ma to stále dobieha. Nedokážem mať nijaký vzťah, viesť rozhovor s nejakým mužom je pre mňa.. ťažké. Nech sa snažím ako snažím. Vadí mi to pretože nedokážem viesť obyčajný, normálny život. A pri mojej profesii je to viac než zlé, kedže pracujem väčšinou z mužmi (tanečnica v profesionálnom telese).Niekedy sa pýtam samej seba, prečo ja... a bojím sa že to už sama takto nezvládnem...Takže ďakujem za všetky rady, pomohlo mi to.

buzola

Nemusi ist o prostituciu, to som nemyslela aj ked vyzyvave zeny tak trosku s tym koketuju. Ja som skor mala na mysli, to ze niektore znasilnene zeny si mozu same zato ze ich znasilnili. Chodia same neskoro po nociach domov, pripite v kratkych sukniach, satach, sortkach, velkym vystrihom, odhalenym chrbtom na vysokych podpatkoch. Nadrzanemu muzovi vela netreba k tomu aby po takej skocil ako pes po mase. Ak ma plne gule a vidi osamelu babu tak sa v nom prebudzaju primitivne zivocisne pudy.