Mám s ním ostať?

Príspevok v téme: Mám s ním ostať?
Tina464

Dobrý deň som žena a mám 30 rokov mám manžela a aj synčeka Miška. Vyzerá ako keby sme mali dokonalú rodinnú idilku. Ale môj manžel ma často psychycky tíra, myslím to tak že mi hovorí aká som hlúpa, namožná, lenivá a pod. ja už naozaj neviem čo mám urobiť aby ma pochválil. O rozvode mi tu ani nepíšte pretože keď sa pred ním o tom zmienim ide ma roztrhať v zuboch. povedal že ak by nás aj súd rozviedol, postará sa o to aby môjho syna zverili so opatere jemu. A ja fakt nechcem o syna prísť. A je mi s ním celkom dobre máme veľký dom, finančne sme na tom veľmi dobre ani ma nikdy neudrel len ma trápia tie jeho narážky na mňa. Poraďte čo mám robiť?!

salon

Co by sa stalo keby si isla raz s kamoskami von? Zabil by ta,nadaval by ti? Tie nadavky si nechas ci ides ci nie,takze tu nie je rozdiel...
Zacni chodit normalne von tak jak my ostatni preboha...zi zeno!
Co ho posluchas jak nejaka otrokyna? A co sa on k tebe sprava ako k malemu decku?
Preco si to dokelu nechas? Preco? Coho sa bojis?
Nemilujes ho a vies preco? Lebo ani sama seba nemilujes! Ty sa ho len bojis a visis na nom a on to zneuziva lebo ma na vrch.
Ak chces nieco zmenit musis zacat od seba.
Svoje spravanie,svoj postoj a pohlad k veci. Potom sa to odzrkadli aj na nom aj na malom...

Tina464

Ako máme niečo spolu robiť keď on je celý deň preč. Ja ho naozaj ľúbim ale on mi nemá problém do očí povedať že som sprostá, škaredá, lenivá a podobné nadávky. Nechápem čo je na hnedo- okej brunetke škaredé, všetci mi hovoria že som pekná len on že som škaredá. A ja len v kútiku duše márne dúfam že ma miluje a nemá milenku. Čo Bohužiaľ viem že nie je pravda. Vám sa to hovorí: ty si bohatá máš dieťa, a manžela, veľký dom je ti dobre, lenže nieje všetko o peniazoch, neviete si predstaviť čo pre mňa znamená to že sa ráno zobudím a jeho už niet, a celý deň sa teším na večer keď už konečne príde a on príde domou a ani mi nezaželá dobrú noc! Ja s tým trpím pretože ho Bohužiaľ bezhlavo milujem! :(((

Shayleen

Chceš radu? Dám ti urob svojmu miláčikovi maličkosti keď ťa tak ponižuje keď ti vraví že si neschopná atď daj mu blowjob urob pre neho prekvapko starajte sa o vás intímni i osobný život čo ja viem čo ešte mám tebe dať za radu vôbec neviem čo chceš za radu. Keď tu ti nik ne poradí tak choďte do manželskej poradne. Keď ti vraví že si neschopná a nevieš toto tak robte to čo ty vieš a on nie a povedz mu že je neschopný a basta

Shayleen

Písala si :Nie som netrpezlivá len nerada čakám väčšinou mám všetko hneď...
A práve preto. Si netrpezlivà. A práve toto že čo chceš ihneď dostaneš je problematika u teba. Ty nerobis on robí. On je schopný ty si neschopná. Capito?

Tina464

Nie som netrpezlivá len nerada čakám väčšinou mám všetko hneď! A zmysel pre humor nepotrebujem mať pretože ja som sa vás nepýtala na vtipy ale na názor!

anjelik *

Tinka, rady si dostala, skús sa nad nimi zamyslieť. Ak si chceš písať a sťažovať sa, treba hľadať inde. :o) Aj to som ti už napísala, kde.

Tina464

No ja s mojim manželom veľmi nerada chodím na dovolenky pretože práve tam je na mňa nejhnusnejší. Napr. keď sme naposledy boli pri mori tak vydel nejakú babu a povedal že sa mám pozrieť aký ma zadok a že aký mám ja. Ako ja neviem aký má problém moja váha je predsa v poriadku vážim okolo 62 kíl nie som predsa tučná tak neviem o čo mu ide. Ale keď chodievame zase na hory napr. lyžovať, ja sa neviem lyžovať tak som sa to pokúšala naučiť ale on mi len hovoril aké som nemehlo a že sa to nikdy nenaučím. Takže takto trávime naše spoločné dovolenky.

Shayleen

Tak pracujte na vašom vzťahu rozprávajte sa komu čo vyhovuje čo nevyhovuje. Robte ako rodina spoločné veci výlety prechádzky atď. Keď jeden z vás má problém nech ten druhý vypočuje a poradí a naopak. . . Držím palce aby to slo hore kopcom