Mám s ním ostať?

Príspevok v téme: Mám s ním ostať?
Tina464

Dobrý deň som žena a mám 30 rokov mám manžela a aj synčeka Miška. Vyzerá ako keby sme mali dokonalú rodinnú idilku. Ale môj manžel ma často psychycky tíra, myslím to tak že mi hovorí aká som hlúpa, namožná, lenivá a pod. ja už naozaj neviem čo mám urobiť aby ma pochválil. O rozvode mi tu ani nepíšte pretože keď sa pred ním o tom zmienim ide ma roztrhať v zuboch. povedal že ak by nás aj súd rozviedol, postará sa o to aby môjho syna zverili so opatere jemu. A ja fakt nechcem o syna prísť. A je mi s ním celkom dobre máme veľký dom, finančne sme na tom veľmi dobre ani ma nikdy neudrel len ma trápia tie jeho narážky na mňa. Poraďte čo mám robiť?!

Tina464

Ja že som zlatokopka??? To skôr on je zlatokop! nehovorím že bol chudobný, bol na to finančne dobre ale až na mne zbohatol a na otcovej firme takže keby nie mňa je to obyčajný človek a možno aj bez práce. Najprv si prosím prečítaj celú diskusiu a potom píš!!!

Delete

Všetko je založené na peniazoch ale je to doslova smutné...nemám viac čo k tomu dodať....

...maj si svoj štandard...vždy lepšie ako žiť niekde pod mostom alebo nemať prácu...

ale ja by som sa nevedel pozrieť do zrkadla

Tina464

Veď on si ma tak získal keď sme boli mladý, nosil mi darčeky, kvety, bonboniery atd. ale ja už predsa mám svoj vek a pochybujem že ak by som sa rozviedla tak si už tažko nájdem priteľa ešte mám k tomu aj dieťa.

5.5 elsa

takže má tú milenku?no tak vidíš,aj preto ťa pozval na ten obed,kino,ale moja zlatá máš bonus zbieraj dôkazy k prípadnému rozvodu,,podvádza ťa ,vyhrážky,sprosté nadávky,len si to zbieraj budeš to potrebovať!,ty mu toleruješ aj milenky,len kvôli sprostému kinu a obedu na ktorý ma pozve aj kamarát, alebo ho zaplatím kamoške inokedy ona mne,s tým sa necháš kúpiť???.....

5.5 elsa

dá sa to rozoznať a veľmi rýchlo tých manipulantov,asi tak zaplatím obed,kino a je to ok,vec je vyriešená pre neho..... ja by som mu na to neskočila,ja som zasa rázny typ a sprosté úsmevy,darčeky,lichôtky to sú presne veci týchto primitívov ja by som mu na to neskočila najväčšie poníženie pre takého idiota s prepáčením je priznanie si vlastnej chyby a ospravedlnenie,ale ani to by nebolo úprimné,faloš,pretvárka.......

Tina464

To čo ste mi poslali ten link tak on normálne niektoré s tých 23 znakov manipulátora splňa. elsa nevadí za otvorenosť ja si tiež myslím no vlastne viem že on určite má milenku ak nie aj dve veď ktorá by sa nenalepila na jeho peniaze, lenže mne je to jedno ak mi s ním bude dobre a ak ma nebude urážať.