Muži, ktorou rukou masturbujete?

Príspevok v téme: Muži, ktorou rukou masturbujete?
zbludiladusa

veľmi dolezita otazka iba na muzov,prosím ,nech pravdivo odpovedaju,ktorou rukou,potom ci su pravaci alebo lavaci a ich orientáciu(ci su gayovia,alebo nie).
mám dobreho kamoša,ktorý sa priznal,že masturbuje iba lavou vždy odmala,a tvari sa,ze je heterák,no ja som kdesi citala na nete,že lavou masturbuju iba gayovia.ako to teda v skutočnosti je ?budem rada za každé info

behind

Ešte dodám, že aj ked si torobím niekedy lavou, tak ked sa blizi orgazmus, prejdem na pravu a lavou drazdim miesok.

skorosenior

zbludilá, dal som ti link. vyberám (prekladať nebudem) určite oveľa viac mužov používa opačnú ruku ako je homosexuálov. Inak ako sa hovorí pravá ruka je manželka ľavá milenka občasná masturbácia opačnou rukou je čosi pocitovo dosť nové. Zbytočne špekuluješ.

According to a survey of over 10,000 males by the web site HealthyStrokes.com in the second half of 2007, 50 percent of right-handed males masturbate with their right hand, 11.7 percent with their left hand, 37 percent switch or use both, and 1.3 percent use no hands (primarily males with Traumatic Masturbatory Syndrome, or TMS).

Among left-handed males, 47.6 percent masturbate with their left hand, 21.8 percent masturbate with their right hand, 29.6 percent switch of use both, and 1 percent use no hands.

Among ambidextrous males, 69.1 percent switch or use both hands, 20.7 percent masturbate with their right hand, 8.5 percent masturbate with their left hand, and 1.6 percent use no hands.

What is odd about these data is not that most males masturbate with their dominant hand or hands; rather, it is puzzling why almost twice as many lefties masturbate crosshanded (i.e., with the non-dominant hand) than righties.

zbludiladusa

skorosenior ja to nemylsím vobec v suvislosti s partnerkou,len KED ste sami MUZI,a masturbujete,tak ako to robíte.

IDE iba O VAS ,nie o frajerky,alebo robenie jej masturbácie.

no a práve!
ja som si tiež VZDY(a aj logicky to tak je),že by to tak malo byť,že pravaci pravou,lavaci lavou,lenže MOJ kamoš,je divny...robí to opacne.je pravak,všetko chytá pravou,ma ju silnejšiu,a robí to odmalička vždy iba lavou,nezdá sa to divné?nie je to nejaký znak,že nie je celkom normálny ?a košer?

skorosenior

Ak leží partnerka po pravej strane používa pravú ruku, ak po ľavej ľavú. Je to nepohodlné urobiť partnera rukou ktorá je pri tele, platí pre obe pohlavia, vyskúšaj.

Inak podľa mňa používa sa prevažne pravá ruka u pravákov a ľavá u ľavákov nezávisle od orientácie.
www.healthystrokes.com

zbludiladusa

on tvrdí o sebe,že je heterák,ale nezdá sa to nikomu,lebo sa správa ako gay.a dokonca sa priznal aj s týmto.ale on nechce na vzťah muža,ale ženu,možno aby sa kryl,hovoria o nom.lebo pochádza z katolíckej rodiny,kde je to neprípustne.

skôr by som chcela spraviť taký prieskum
od vás chalanov,/mužov..a preto sa tak intímne pýtam,hoci je to chulostivá záležitosť,ale zaujímalo by ma to,ktorú ruku používate vy,a či aj heteráci používaju iba lavu

zbludiladusa

behind iné je striedanie,ruk,tomu by som celkom pochopila,ale nie,ked niekto odmalička používa úplne prirodzene iba ľavú ruku,hoci je pravák,a vždy všetko robí pravou,chytá vštko pravou,má ju silnejšiu ako ľavú,ale on vždy využíva iba lavu,nie je to prinajmenšom divné?
ja som žena,praváčka,a heteráčka,a neviem si to s lavou u seba predstaviť,je nemotorná ,nešikovna,nedá sa to s nou vôbec,ale zvláštne ,že jemu to tak vyhovuje.

čítala som viaceré diskusie o tom,že IBA lavaci to robia lavou,nie pravaci,alebo teda gayovia ešte to vraj robia iba s lavou.neviem však,čo je na tom pravdy,ale na nete a v diskusiach sa o tom živo hovorí,tak ma toto zistenie desí