Klinika - Kostka

Príspevok v téme: Klinika - Kostka
simca2651

Ahojte vsetci!chcem sa spytat ci niekto ma skusenosti s klinikou kostka ktora sidli v Spisskej Belej?pretoze som pocula na nich tak strasne vela zlych ohlasov,kamaratovi zhorsili stav kolena a este si pytali za to peniaze a ked sa im vyhrazal ze da ich firmu preverit,tak mal procedury gratis..znameho dokonca tak dopichali s ich \"akupunkturou\" ktora nie je ozajstna ze ho zozbierali az v KE v nemocnici a ked im vravel kde sa \"liecil\"tak mu doktor zakazal sem chodit pretoze Ten sef Kostka nie je dva krat seriozny pan.Vraj tam fyzioterapwuti a maseri byvaju pod jednou strechou robia 2 smeny,seci sa musia usmievat vsade su kamery kde ich sleduju.mala som tam kamarata ktory tam masiroval od nevidim do nevidim a raz si otvoril usta ze chce vyssi plat,a ze sa nepacia podmiwnky,zacali ho este viac vyuzivat a davat mmuu pcitit ze si otvoril usta a nakoniec odisiel a s vyplatenim poslednej vyplaty mal tiez dost dlhe natahovanie.podla mna su sektary.uz len z dovodu ze seci byvaju pod jednou strechou su daleko od blizkych izolovany,vzdy sa smiat vycucat z ludi peniaze a vzdy to robit pod zamienkou ze zdravie je pre nich to najfolezitejsie.mate niekto snimi dobre zle skusenosti?lebo na nete si o nich neviem nic najst.vdaka :)

Yyy

Ja nemozem na kliniku Kostka, ani na Pana Dr.Kostku povedat jedine krive slovo. Pomohli mi postavit sa nohy a zaradit do bezneho zivota po operacii chrbtice, pochybujem, ze bez ich pomoci by sa mi to podarilo, kedze v meste odkial pochadzam mi nedokazali, alebo nechceli pomoct..a je to podotykam velke mesto. Bolo mojim stastim, ze som sa o nich vobec dozvedela, kedze zaciatkom roku 2012 mali prevadzku len v Spisskej Belej. Zelam vela zdravia vsetkym.

ladislav S

Kostku poznam uz vyse 30 rokou.Aj ja som k nemu sem tam chodil ,na masaze ,a kto tu pise ze Kostka je seriozny pan tak sa riadne myli alebo si koment pise sam Kostka ,A dokonca este dnes zijem v jeho susedstve .Vidim ako sa sprava k ludom v okoli a sam som bol nechtiac svedkom ako pred par rokmi vybehol na masera ,slovnik aj cigan v kolonii ma zdvorilejsi ako on .Kto tu pise ze vsetci su s nim spokojni urcite to nieje pravda a vobec tam neboli a nepoznaju ho .Ako to tu niekto pisal ma pravdu je velmi arogantny, a aj jeho zena ,poznam tiez osobne .

91mato91

No môj zlatý rhm viem veľmi dobre aké sútam podmienky bol som tam na zaskoleni no proste hrôza no skus si tam podať žiadosť a okamžite pochopíš O co tam ide máš iba cca 5 dni na to aby sa naučil tých 300 procedúr a ešte ten jeho s prepáčením po jebany etikou a skus ťahať 12 hodín V kuse a po robote máš zakázané ísť von a proste som to skúsil na vlastnej kožiale ja nebudem na nikoho muklovat.je to arogantný človek a dáto ddruhým pocit žeaakože je on niekto a ty si obyčajná nula a teda keď uňho sa zaručujes sak nemá skončenu fyzioterapiu tak jaký maser . Masér iba pre Fica čo ficosikovy vie akurat masírovať gule a jeho ego toto je len môjnnázoraj nnázor ostatných ľudí na ppána Dr Kostku .

ejha

No ja p.DR Kostku poznám len ako zákazníka...a ten veru dal pocíťiť , že je niekto ..tak aj s nami jednal....že on má kontakty všade... a to mal veru pravdu.....

Prezyvka055

Neni to ten zlodej co sa teraz prepiera v novinach ze okradol slovakov prostrednictvom Roba Fica?

Ale stavim sa ze debilkovia na Slovensku opat zvolia Smer v najblizsich volbach.

rhm

čo nadávaťe na kostku,ja chodim do Spišskej Belej pravidelne a nedám na nich dopustiť.mal som neskutočne zdravotne problemy o ktorych tu nebudem písať ,ale naše zdravotnictvo je na hovno mna si prehadzovali neurologia a intrne a polroka som marodoval a povedali že sa mi nedá pomocť,až som prišiel do spišskej beléj kde ma osobne v noci vyšetril kosta a zaujimave že zamesiac som bol uplne fit a nastupil do práce ,takže ked nevieťe čo tam vlastne robia tak nenadavajte

91mato91

Tiež túto klinku neodporúčam a sámsom bol tiez v spiskej Belej lebo som mal pracovať Vnitre na jeho pobočke. No voľačo hrozne všetko maseri s mmesačným kurzom a nie s maturitou a keď som tam bol na školení tak hneďsom sa mmusel učiť podľa ich schém úplne ten personál celý zlý a nnemôžeš ani po robote ísť von sa prejsť horšie ako gulag a oOsvienčim a šéf arogantný a na zaucenie máte iba 5 dni a po piatich dňoch vám povedia čivvás berú alebo nie a ten personál falošný a ešte keď som počul jak sa ľudia sťažujú tak mi bolo jasné de som sa to dostal a týmlľuďom čotam robia im nezavidim robia ako kone a jeden chalan kvôli tejto robote musel prestať športovať, som si povedal Z tam už živote nepridem mňa sa radšej zbavily lebo vedel že ho nebudem počúvať a navyše som tam začal byť agresívny lebo si tam zavretý ako v klietke a robíš od nevidím do nevidím a za ten smiešny plat sa tam na dres ako Otrok a sefinko si bbehákde sa mu zachce , no proste hrozne sútam zavretý v klietke a domov oodchádzajú okolo 8 9 ale, sú tam aj nnormálny ľudia s ktorým si som si sadol ale týchpracovnikov lľutujem nehovorím ako masér je dobrá robota ale toto je užood lammňa vydieranie ani s rodinou a S priateľkou ani športovať len naňho robiť a on si kľude sportuje a oni tam mukluju za 600 až 700 ecok . Túto klinku neodporúčam čiako sa lliečiť tam alebo ako ísť tam pracovať neodporúčam a tomsom tam trepal 5 hodín do Belej a potom 5 hodín domov ttakže celý týždeň zabitý .

hastr

máš pravdu v tom čo píšeš Simi, lebo ja som bol na tej klinike a mal som tam nastúpiť ako masér. nikoho nezaujímalo ako masírujem a hned ma zobrali a masíroval som. je to amatérska klinika. nešiel by som tam, ale chápem že tam ľudia chodia, lebo to majú zadarmo. dokonca aj akupunktúru som mal pichať, ale toho som sa už zlakol a odmietol som, bolo im jedno či to viem či nie, ach jaj. ak máte niekto akékoľvek zdravotné problémy, odporúčam túto pani, príjma liečby na čokoľvek. skutočne akékoľvek trápenie. mne vyliečila psoriázu pred dávnymi rokmi: www.liecitelka-laura.sk

hastr

máš pravdu v tom čo píšeš Simi, lebo ja som bol na tej klinike a mal som tam nastúpiť ako masér. nikoho nezaujímalo ako masírujem a hned ma zobrali a masíroval som. je to amatérska klinika. nešiel by som tam, ale chápem že tam ľudia chodia, lebo to majú zadarmo. dokonca aj akupunktúru som mal pichať, ale toho som sa už zlakol a odmietol som, bolo im jedno či to viem či nie, ach jaj.
ak máte niekto akékoľvek zdravotné problémy, odporúčam túto pani, príjma liečby na čokoľvek. skutočne akékoľvek trápenie. mne vyliečila psoriázu pred dávnymi rokmi:
www.liecitelka-laura.sk