Spodný tlak

Príspevok v téme: Spodný tlak
Nana2

Dobrý deň, môj problém je vo vysokom spodnom tlaku. Horný mám 120 až 135. Maximálne som mala 140. ale spodný stále okolo 92,93 až 96. Idem na 24 hod. tlakový holter.
Liečim sa na štítnu žľazu- pol tbl. Thyrozol a na úzkostnú poruchu- AD Alventa 75 mg a xanax podľa potreby, beriem aj Egilok- betablokátor na zníženie tepu. 1-0-1. Neviem, či mám ten spodný zo stresu, alebo z napätia....som z toho nervózna :-( Ďakujem za reakcie.

vitavi

Voda možno výnimočne je považovaná za liek /žijú z nej mnohé kúpele/, ale napr. ryža natural, mrkva, cibuľa a pod. za liek nie sú považované, napriek tomu, že dokážu vyliečiť mnohé choroby, napr. zvýšenú hladinu cukru v krvi, problémy s črevami, a mnohé iné. Je rozdiel medzi nimi a chemikáliami, liekovú formu nemajú a ani vedľajšie škodlivé účinky.

Shayleen

Pre rng :Dôležité definície liekuEdit

Slovenský liekopis I

Liek je produkt získaný z liečiv a farmaceutických pomocných látok určitým technologickým postupom, všeobecne prispôsobený na to, aby sa v ňom obsiahnuté liečivo mohlo aplikovať a uplatniť tak biologický účinok, ktorého je nositeľom. Liek má liekovú formu.[1]

Slovenská legislatíva

Liek je liečivo alebo zmes liečiv a pomocných látok upravených technologickým procesom do liekovej formy a určených na ochranu pred chorobami, na diagnostiku chorôb, liečenie chorôb alebo na ovplyvňovanie fyziologických funkcií. (ods. 5)

Liek je aj prírodná liečivá voda, ak spĺňa požiadavky na kvalitu, účinnosť a bezpečnosť a má udelené povolenie na uvedenie na trh podľa § 20 ods. 1. (ods. 28)[2

RNG

Ja som tu na fore najma na odporucanie potravinovych doplnkov, co mala cast lekarov(15 000 v USA) pouziva na ucinne liecenie miesto farmaceutik, ktore maju dnes privela skodlivych postrannych ucinkov, vcitane smrti a su tretia napravdepodobnejsia pricina smrti hned za cievnymi chorobami a rakovinami. To samozrejme nie je moj osobny nazor, ale oficialna statistika.
Preto aj existuje ta mala skupina lekarov(1.5% zo vsetkych v USA) co napriek prenasledovaniu pouzivaju tieto ucinne a neskodne prostriedky.

Oxidacne metody(chloraty, peroxidy, ozon, HBO), ktore su sice ucinne na rozne choroby tu sice popisujem, ale rozhodne neodporucam, kedze sa jedna o chemikalie a nie potravinove doplnky. Ja sam by som ich zobral len v pripade nudze, keby som nemal ineho vychodiska.

lombardo1981

Radšej vedieť nežiadúce účinky, ako si nebyť istý zložením. Pretože pri kúpe výživového doplnku je to ako hrať ruskú ruletu. Kúpim si doplnok, ktorý naozaj obsahuje to, čo je deklarované výrobcom a či neobsahuje zakázané LIEČIVÁ ako je napríklad sibutramín!!!
www.nytimes.com
www.foodsafetynews.com

RNG

Lekari casto robia nespravne diagnozy alebo ziadne. A kludne predpisu lieky, chemicke, ktore maju hromadu skodlivch postrannycy ucinkov. Na ropzdiel od nich mnohi lekari, co ich tu uvadzam(tj nemam to vycicane z prsta) ked maju skusat nieco, tak skusaju rozne sirokospektralne ale neskodne doplnky, ktore sa daju kombinovat viacere, tak aby pokryli hromady nakaz, tj ovela viac ako napr atb.
Mne osobne aj mojej rodine to vyborne pracuje,uz vyse 20 rokov, ovela lepsie, ako ked som na to kedysi chodil lekarom a bral ich patentovane lieky.

philips

V prípade RNG je problém s tým, že on liečbu navrhuje tak povediac od brucha bez znalosti diagnózy. A to môže byť veľmi nebezpečné.