Ani jeden mi nevyhovuje, nemam stastie na normalneho muza

Príspevok v téme: Ani jeden mi nevyhovuje, nemam stastie na normalneho muza
singlwomen

Tak skusala som internetove zoznamky, pokec, cez priatelov. NIeje muz ktory by mi vyhovoval povahou aj spravanim. Aj ked som obcas na takeho natrafila tak bud bol uz zenaty alebo vo vztahu. Vzdy mi nieco vadilo. Jeden bol velmi vysoky a tucny, druhy mal vysoku a patricno to daval najavo aj tym ze mal potrebu ma vzdy opravovat vo vsetkom a dokazova ze on je ten co vsetko vie lepsie, dalsi bol puntickar a strasne skostnately, iny bol prilis nizky na muza a tiez to hral na svetom skusenoeho, dalsi bol silne veriaci a nemohla som si obliect ani tricko s odhalenymi plecami ci suknu tesne nad kolena, dalsi bol tlsty a mal strbave zuby, iny zas vela sedel v krcme s kamosmi a balil okrem mna aj ine zeny v mojej pritomnosti, dalsi bol mamickyn milacik a na vsetko musel mat od nej povolenie aj ked mal uz 27 rokov, dalsi bol rojko, stale pisal akesi basne a ked sme boli spolu von tak ma nechytil ani len za ruku a nieto este bozk, posobil namna ako latentny gay, iny zas mal zaujem len o zury, chlast a travu, dalsi mi klamal o svojom veku tvrdil ze ma 24 a pritom mal 18 co mne starsej nevyhovovalo ved akoby, iny zase pisaval nielen mne ale aj dalsim babam co som zistila len jeho nevymazanou historiou na pokeci. Takze tak. Ja neviem ci mi nieje sudene si najst niekoho ale uz to vzdavam. Nemam nato nervy stale hladat a nachadzat len same nepodarky a neschopakov. Akoby normalni muzi vymreli. Co som zistila nieje dobre pozerat tie americke romanticke sladaky lebo nam kazia pohlad na muzov. Muzi vobec niesu taki ako ich zobrazuju rezisery vo filmoch. Tam je casto hlavny hrdina pekny, slusny, vtipny, sexi, chapavy, milujuci len jednu a bojujuci za zenu aj napriek jej odmietaniu. Proste haluz jak sa patri. Muzi v reali vobec taki niesu. Je to pekny odrb. Vytriezvela som. Len som sa chcela vykecat? Najst pochopenie? Vysvetlenie? Ani sama neviem.
Len mam otazku je normalne aby z takeho to mnozstva muzov nebol mi ziaden sudeny ktori by mi vyhovoval aspon na 80% a nebol zadany a chcel ma? :D Smiesna otazka vsak? Ja viem.. Tak vdaka za precitanie :)
Precitam si vase nazory, len dufam ze ma tu neukamenujete :)

Sejla

Rocketman, tak zase ja som stretla take pekne a stastne pariky ako z filmu, mnoho z nich mi povedalo, ze sa vlastne spoznali cez internet...

šmolinka :)

presne takuto podobnu kamaratku mam, co ma presne vypisany zoznam akeho muza by chcela a ma tam asi 40 veci :D proste vsetci co ju pozname vieme ze takeho nenajde a ona furt sniva o svojom dokonalom princovi :D takze moja, len ti zhrniem jedno : vsetci co ti tu radili maju pravdu .. nehladaj princa na bielom koni, lebo takeho nenajdes.. :) a skus hladat aj na inych miestach, net je naozaj blbe miesto na hladanie partnera, teda vacsinou :) :)

Rocketman

Preto netreba hladat cez internet. Tiez som to chvilu skusal a bol som zhrozeny ake zeny som tam stretaval. A to som hladal vsetko zeny s VS vzdelanim co zhruba vedeli co by v zivote chceli. Niektore neskutocne narocne, pritom same dokonale neboli, dalsie nudne a tiche. A hlavne kopa z nich tam preberali chlapov ako oblecenie v obchode. Bud je dokonaly alebo pride dalsi...len ten asi nepride :-D

salalalalala

prilis hladas, prilis analyzujes. ked ta clovek zaujme, nebudes riesit to, ci ma 5 kil alebo centrimetrov navyse. a mam pocit, ze nerobis nic ine len randis. nie sme v sexe v meste, jednoducho len spoznavaj novych ludi a jednoducho spoznas aj toho spravneho chlapa, nie na ziadnych trapnych zorganizovanych rande cez internet alebo cez kamaratov.

ahink

Ked som si Tvoj prispevok precitala tak som nechapala a povedala si, ze to snad nie je ani mozne. Bud mas taku smolu alebo si prilis narocna? Tak ja som od Teba starsia ale taketo zazitky nemam.. Neviem. Ja stretavam bezne v zivote alebo aj inde celkom fajn chlapov. Neviem, ale myslim si ze co clovek navonok a inym vyzaruje, ake signaly vysiela tym druhym tak aj taky druh ludi laka pritahuje a dostava ich do cesty zivota. Bud hladas na nespravnych miestach alebo hladas nieco nerealne. Ak si sama vynimocna a mas co inym ponuknut tak verim ze takych ludi budes aj pritahovat a stretavat. Ujasni si co presne hladas. Ci sa az prilis nezameriavas len na vyzor atd.

ttqg

ja uvazujem tak ze ak vyzeram ako odpad tak najdem odpad ak vyzeram a spravam sa dobre najdem podobneho.zial vyssim vekom sa tazsie hlada aj s detmi ci uz rozvedeny.mna zaujima ci oni boli spokojny s tebou ci oni sa este s tebou chceli stretnut a ty si ich odkopla lebo mozno ani ty si im mozno nie kazdemu vyhovovala.myslim dnes vyrqsta aj generacia v ktorej bude vacsie mnozstvo osamelych ldi ci aj parov bezdeti a tie velmi vela deti bude vyrastat bez otca co je velmi zle a este sa ukaze ake to bude nat nasledky.z rozvedentch rodin aj deti sa skor rozvedu.ja z nikoho nehladam ak nie je vzajomna sympatia laska naklonnost to sa neda nutit.

gamm

ja sa ta spytam. hladas spriaznenu dusu. dokazes byt ty pre niekoho takou spriaznenou dusou ? si schopna nou byt ? ved nejde len o narok aky by mal byt ten druhy, ale aj aka si ty sama. kazdy by si mal tu otazku polozit. zial mam pocit ze takych ludi je zalostne malo, naopak vacsina sa zaobera len tym aky by mal byt ten druhy.
a cakat na toho jedineho praveho to sa neda. potom sa moze lahko stat ze sa nedockas. nehladaj vysnenu predstavu, hladaj cloveka z masa a kosti cize aj s nedostatkami lebo ineho nenajdes. ty sama mas nedostatky. kazdy ma, to nas robi ludmi. skus lubit realny zivot, nie fikciu. a potom je tu este ina vec. druheho si mozes trochu aj vychovat, tak isto by si mala vychovavat aj samu seba. je mozne ze vo vztahu s niekym ovplyvnis toho druheho a on ovplyvni teba. vo vztahoch sa totiz casto vzajomne dotvarame. cize aj ked sa zvykne hovorit ta fraza ze zena chce muza menit no on sa nezmeni, neda sa to brat doslovne. toho druheho sa da do urcitej miery "vychovavat" ale mam to na mysli v takom tom dobrom slova zmysle. ziadna trapna manipulacia, hlupe hry, dominancia atd. proste take prirodzene vzajomne dotvaranie sa pri spoluziti, samozrejme nejakym pozitivnym smerom. aj dela ti to pekne napisala, hoci v trochu inom kontexte. vsimaj si na druhom aj to dobre. to co mam na mysli ja je vlastne vyvin osobnosti. clovek by sa mal vyvijat. a je blbost ked si niekto mysli ze sa to neda, ze taky aky som teraz uz budem uplne rovnaky navzdy. nezmysel. samozrejme nemusi sa to podarit kazdemu. z roznych dovodov. ale treba sa o to aj pricinit. vyvijat by si sa mala aj ty. niekedy treba napriklad zmenit aj uvazovanie, uhol pohladu na niektore veci v zivote. naopak kto nie je ochotny to zmenit tak si zivot casto zbytocne komplikuje.

JaroXXX

Poznám takéto, dohodnú si 1-2 stretko a potom pošlú chalana do zadku. Čakajú rodinného, zabezpečeného, slušného bad boya, verného, milého, drsného extrovertného charizmatické dominanta, ktorý dokonale pozná ženy, vie ako na ne, bude ich baviť, voziť po atrakciách a na to všetko má 1 max 2 stretnutia.

Sejla

podla mna si moc narocna. Hladas dokonaleho muza, ktory neexistuje, raz naletis poriadnemu podvodnikovi, expretovi v klamani.
Mozem sa mylit, mozno si mala doteraz fakt smolu, ale zda sa mi, ze sudis svojich doterajsich priatelov doost povrchne, pricom si si ani nedala tu namahu ich spoznat lepsie.
Az na tych, co ti klamali a na toho silne veriaceho, si ti ostatni podla mna zasluzili dalsiu sancu...

Delete

Mňa by zaujímala definícia ,,normálneho muža,,

Definuje si to hlavne v sebe. Odskúšala si zopár chlapov a vieš presne aké vlastnosti by mať nemal tak hľadaj tie, ktoré tebe vyhovujú. No podľa mňa máš privysoké očakávania. Nie je síce dobré ubrať z nárokov na partnera ale spýtaj sa sama seba, či by ťa ten dokonalý chcel ak by si ho predsa len našla. Možno si totiž urobí zoznam vlastností aj ona a čo ak tam bude prieberčivosť, nespokojnosť alebo promiskuita? Alebo nejaká iná vlastnosť, ktorou oplývaš? Čo ak príde namiesto koňa princ a skôr ako ho stihneš pozdraviť tak zoskočí z toho koňa a pred tebou ujde.

Je dobré sa pozrieť občas do zrkadla aj na seba a zhodnotiť svoje vlastnosti.