Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Referendum - ako hlasovať?

antibuzik

nechajte ich nech sa decka ucia o sexe a potom sa skazi cela spolocnost. Uz teraz je skazena. Nech si male deti sexuju uz ked maju 10 rokov, nech sa oplodnuju v 12 rokoch a nech sa siria pohl. choroby. Nech uplne cistota a cudnost tela zo spolocnosti vymizne ako to chcu ateisti a satanisti. Je to ich ciel. Ale jedno je jasne. Ako skocnila Sodoma a Gomora tak skonci kazda zkazena spolocnost. Bozie mlyny melu pomaly ale isto..

tasty

áno bedákanie, že existuje nejaká sexistická kniha pre deti a bedákanie, že sa objavila nejaká sexistická brožúra nie je žiadna fóbia, je to úplne mentálne zdravá úvaha, preto kvôli týmto knižkám a brožúram trebalo organizovať nezmyselné referendum! Brožúra a ani knižka sa v škôlkach a školách nikdy ale nikdy nepoužila a ani sa nechystala použiť!!!!, ale namiesto toho, aby aliancia riešila to, ako vyšli tie publikácie a na čo vôbec ich vydali, bezhlavo zorganizovala nezmyselné referendum a vymyli mozgy slabším individuám a vybielili zbytočne nato naše peniaze!!!!
načo bolo to referendum, ak:
add 1: my už máme v zákone zakotvené, že manželstvo je jedine medzi MUŽOM a ŽENOU!!!!!
add 2: a podmienky pre adopciu sú také prísne, že už teraz nie je možné adoptovať si dieťa do homosexuálnej rodiny
Našťastie je na slovensku dosť zdravých mentálnych ľudí, ktorí si toto uvedomili, našťastie tak dopadlo aj to referendum.

o čo teda išlo aliancii o rodinu???? o zneúctenie homosexuálov, že oni nie sú taký dobrý ľudia ako heterosexuály??? alebo len cirkva chcela vymyť mozgy a získať moc, tak ako bolo stredoveku?

:(

Nejde ani tak o alianciu, ale o rodinu. A o tú má záujem viac než 870 000 občanov. To je z referenda viac než jasné. Ak si niekto vysvetľuje, že zvyšných 80 % je proti rodine, tak sa mýli. Bohužiaľ, politici a médiá takto zavádzajú.

A nejde o fóbie. U nás už máme knihu sexuálnej výchovy pre najmenších s názvom Čo to robia mama s ockom. V nej sa deťom okrem iného vysvetľuje aj to, čo je to súlož, ako sa pri tom dospelí správajú (maznajú sa, hovoria si do ucha pekné slová, pričom všetko smeruje k tomu, aby sa penis muža vložil do vagíny ženy). K tomu obrázky nahých rodičov ležiacich na sebe. Všetko v slovenčine pripravené pre výchovu detí, lebo deti majú PRÁVO TOTO VŠETKO VEDIEŤ už vo veku, keď ešte nechodia ani do školy.

Prezyvka055

ADP - aliancia by uz mala dat pokoj, nikto Slovensko o aliancu za rodinu nema zaujem, vyjadrilo sa jasne v referende. dajte pokoj. stejnak nikdy nemate sancu uspiet s tymi vasimi fobiami.

ADP

Takže vláda nám to schválila - len 11 dní po referende. Už je jasné, prečo sa SMER a premiér pred referendom nevyjadrovali. 21% pre referendum nebolo dosť, ale ani nie 1 % pre prijatie stratégie s podporou homoideológie stačilo.

Tešme sa na sexuálnu výchovu v školách!

referendum

Stáva sa, že volebné miestnosti, na ktoré sme zvyknutí, NEBOLI zriadené aj ako hlasovacie miestnosti referenda. Preto si radšej vopred overte (napr. na webe obce), kde máte hlasovať.
Ak sa k tejto informácii neviete dopátrať, kontakujte infolinku Ministerstva vnútra -- 02/4859 2313 a 02/4859 2705