KEDY JE ČAS NA PRVY SEX S NOVYM PARTNEROM??

Príspevok v téme: KEDY JE ČAS NA PRVY SEX S NOVYM PARTNEROM??
lea

Ahojte, chcela by som sa spytat, asi po akej dlhej dobe od zoznamenia je normalne mat prvy sex s novym partnerom. Lebo ja sa poznam s jednym krasnym chalanom 2 tyzdne, kvazi spolu chodime, a hovori mi, ze je nenormalne, ze po takej dlhej dobe sme este nemali sex.. sme spolu kazdy den niekolko hodin. Cize uz asi 14 rande bolo. ja si myslim, ze 2 tyzdne je malo, on hovori, ze to je prezitok a sex ma byt na 2. rande. On je veelmi atraktivny a trochu playboy. Kto ma pravdu? Nesmejte sa, ale mame obaja 30 rokov.

lea

Elablue, mas pravdu v niektorych veciach. urcite by bolo najlepsie nejake riesenie. ale vies, s playboyom sa pozname len 3 tyzdne. oficialny vztah s nim by bol urcite krasny, ale mam obavy, ci by mi dokazal byt verny..

playboy

Elablue.Ono to vyzerá dosť šialene ale niektoré veci sa tak proste musia vyvinúť než dostanú finálny výsledok v podobe štandardizovaného vzťahu.Napr.ja nemám výčitky, že podvádzam manželku lebo spolu už nežijeme.Ale svoje dieťa milujem nadovšetko a chodím ho navštevovať každý deň a snažím sa s ním byť čo najdlhšie.Proste niekedy sa veci dejú tak ako to tu opisujem.

elablue

Mna by fakt zaujimalo ze ako chcete mat spolu tie deti ked ty si zenaty a ona je zasnubena?Myslite aj na tie buduce deti ze ako sa budu citit pred ostatnymi?Ze rodicia ziju v takom humbugu a v mileneckom trojuholniku?Deti su dnes krute a tie vase si to pekne zliznu tak ked playboy raz tvrdis ze si dobry otec ta sa tak aj spravaj lebo ak chcete takto dalej pokracovat a nefungovat normalne ako dvojica a mat deti tak to bude pre nich peklo.Predsa kazde dieta by malo mat normalnu rodinu a nie otca co je zenaty s inou a mamu ktora ma ineho za snubenca.Sa zamyslite vobec nad tym aky ma vas vztah zmysel za danych okolnosti.Ked mate kus rozumu tak ty LEA sa rozides so snubencom a ty PLAYBOY si vezmes LEU riadne za manzelku a potom si zalozite rodinu.Ja som proti rozvodom ale nezda sa mi spravne podvadzat manzelku,potom spravit decko inej a takto si kludne zit akokeby sa nic nedialo.Ked sa mate radi tak budte spolu ale nezabudajte ze vztah je o dvoch ludoch a nie o troch alebo nebodaj az styroch!

lea

Teenagerka18, ano, mala som pochybnosti. Hned, ked som sa s Playboyom zoznamili, sme sa rozpravali o jeho manzelstve. Lebo v ziadnom pripade som nechcela byt, a ani nechcem, ta, co jeho manzelstvo rozbija. Mala som vycitky a dokonca som to chcela stopnut, lebo som si nechcela zatazit karmu:-) si sa na tom smial, zlatko :-) ale on mi vysvetlil, ze to nie je moja chyba, je to jeho osobne rozhodnutie. myslim, ze sa tazko zliepa to, co je uz davno rozbite..
P.S. Playboy: zlatinko, nemylis sa...

lea

Milli, dakujem za cas, vidim, ze si fakt pedantny clovek. Este raz opakujem- pribeh nie je vymysleny. mozno sa vam to nezda, ale mam charakter. Pribeh je skutocny a bezi v realnom case.

lea

Ahojte, citam si tu teraz nove prispevky, ale nemozem byt dlho. Rano prisiel totiz snubenec na dovolenku. Pusinku posielam Playboyovi..

playboy

Snúbenec ju hľadá vtedy, kedy vie že ju môže hľadať a kedy vie, že ju nájde.Ale musíš uznať Agina, že všetky podrobnosti o našom vzťahu tu nemôže odprezentovať ani Lea ani ja.Vieš istý stupen anonimity a disrétnosti musí zosteť.Aj keď si osobne myslím, že toto už tie stupne presiahlo.

playboy

Milá Agina.Neviem ako to myslíš, že každý večer je Lea so snúbencom.Lebo ona s ním neni každý večer.Pokiaľ viem, tak skoro každý večer si s ňou už teraz líham do postele ja.No a keď príde čas na to, že musí byť s ním, tak sa od takých vecí ako zlosť a žiarlivosť a pod. odosobním lebo viem, že aj tak je duchom pri mne aj napriek tomu, že je sním.Teda aspoň si myslím.A navyše som liberál, rebel a odporca konzervativnych názorov.Zastávam voľný myšlienkový rozlet.A to vo všetkých smeroch.Neuznávam spoločnosťou zaužívané spoločenské pravidlá aj keď si tým niekedy komplikujem život.Proste som taký.A ešte raz a pre všetkých!!!Tento príbeh je skutočný.A je to nič oproti tomu s akými príbehmi sa stretávam v práci.Takže nechápem prečo stále niekto pochybuje.Ozaj Lea!keď to čítaš, tak dúfam, že sa nemýlim v tom, že na mňa myslíš aj keď si s ...:-)

playboy

Takže najprv reagujem na teneagerku 18.Počúvaj ma moja milá.Ja som najlepší otec na svete.Ale ja keby som mal takú dcéru ako ty, tak..radšej som ticho.Ty si kto, že stále urážaš?Ty máš šťastie, že si neni pri mne.Pretože by som ti dal toľko čo by sa do teba zmestilo a od hanby by si chodila po kanáloch.Ale píšu aj slušný ľudia, takže si radšej kusnem do jazyka.To že som opustil dieťa a ženu neznamená, že som urobil to čo sa očakáva ale niekedy človek musí uriť aj bolestivé skutky, ktoré krátkozrako(v tvojom prípade vyzerajú ako nesprávne) ale v globále znamenajú to menšie zlo. A mimochodom radšej si mi mohla dať nejaký darček, keďže mám podľa teba dnes sviatok a nie invektívy tvojej rétoriky.