KEDY JE ČAS NA PRVY SEX S NOVYM PARTNEROM??

Príspevok v téme: KEDY JE ČAS NA PRVY SEX S NOVYM PARTNEROM??
lea

Ahojte, chcela by som sa spytat, asi po akej dlhej dobe od zoznamenia je normalne mat prvy sex s novym partnerom. Lebo ja sa poznam s jednym krasnym chalanom 2 tyzdne, kvazi spolu chodime, a hovori mi, ze je nenormalne, ze po takej dlhej dobe sme este nemali sex.. sme spolu kazdy den niekolko hodin. Cize uz asi 14 rande bolo. ja si myslim, ze 2 tyzdne je malo, on hovori, ze to je prezitok a sex ma byt na 2. rande. On je veelmi atraktivny a trochu playboy. Kto ma pravdu? Nesmejte sa, ale mame obaja 30 rokov.

agina

playboy a tebe takyto vztah vyhovuje??? Vobec ti nevadi, ze sa ti milenka kazdy vecer vracia do postele k snubencovi??? asi by som musela mat nervy zo zeleza.

milli

Tento príspevok prikladám len kvôli "splneniu" môjho sľubu o prečítaní celej témy a následného vyjadrenia sa k príspevkom...

Výroky, ktoré mi tu z hľadiska slušnosti nepasujú (nech by bol zakladateľ témy ktokoľvek a akýkoľvek a nech by mala byť téma skutočná, či vymyslená):
Fifina:
- Mozno sa s tebou vyspi a posle ta do kelu
-...kolko bab uz mohol za ten cas pretiatnut
Agina:
...ako moze byt niekto tak rozumovo prizemny...
Ivka2:
-tak toto je uz vhodne aj pre psychiatra
Adi:
Ved ty s tvojim zbytkom rozumu nemas ani na to, aby si zametala ulice... ... v tmojom zbytku rozumu, z ktoreho kazdym dnom ubuda...
Vivien:
...IQ máš na bode mrazu. Si fakt úplne vygumovaná, ty aj ďalší aktéri tejto story...
Teenagerka18:
-..stavim sa, ze tvoje a CCC IQ je rovnake...ak vobec nejake mate...
-..poprosim CCC, aby sa racsej k tomu nevyjadrovala lezie mi na city...

Rozporuplné či diskutabilné vyhlásenia Ley (s mojimi komentármi):
- ...ci to nebolo unahlene.. tak sa pytam do buducnosti... (čiže terajší milenec zas len prechodný?)
- No jasne, ze by bolo, pokial ide o partnerske spoluzitie, urcite nekomplikovanejsie a jednoduchsie zalubit sa do nudneho slusneho pana v okuliaroch, ale cim to je, ze vacsinu zien pritahuju prave zli chlapci? (pýtať sa na 1.pohl.styk a popierať slušnosť??)
- Fifina, myslim, ze nie som az tak neskusena. On je moj 16. partner... (detto)
- ...ja som zasnubena s jednym tak oddanym chlapikom o akom pises..Lenze sa to s nim neda vydrzat, svojou oddanostou a vernostou ma dusi. (??? - no comment...!)
- Playboy je zenaty... (!!)
- ...ale teraz je verny... (verný Lee a pritom ženatý?!)
-myslim, ze je 100x lepsie vyburit sa v mladosti (??!)

Zaujímavé príspevky:
ivka2 28/05/2007 22:50
vivien 29/05/2007 12:20
lilianaaa 29/05/2007 12:57 (veľmi pekné)
Agina 29/05/2007 13:38

Keby tento príbeh bol naozaj skutočný, bol by nesmierne komplikovaný a plný otáznikov (i "výkričníkov"). Skôr sa prikláňam k názoru, že tu ide o príbeh z veľkej časti vykonštruovaný (ak nie kompletne) a nie je vylúčené, že Lea a Playboy je jedna a tá istá osoba (ale skôr ide o "norm." partnera, bez tej citovanej minulosti).

Osobne si myslím, že ak je príbeh vykonštruovaný, aj len sčasti, je to do určitej miery nefér voči tým, ktorí svoj čas trávia na fóre preto, aby pomohli ľuďom a nie tu riešili vymyslené situácie. To uberá čas, sily a chuť pre pomoc iným, nehovoriac o tom, že spory a hádky môžu človeka dobre znechutiť. To by si mala Lea uvedomiť, ak je to tento prípad. Ešte "horšie" by bolo, keby si z nás Lea robila dobrý deň, ale dúfam, že to nie je tento prípad...
Napokon, pre "názorový prieskum" v určitej oblasti ľudského myslenia je jednoduchým riešením napísať hneď v záhlaví témy, že sa jedná o modelovú situáciu a hneď bude každému jasné, s čím má dočinenia a prispieval by ten kto má čas a hlavne by nedochádzalo k zbytočným hádkam a osočovaniu.
Dúfam, že ak je naše podozrenie k nepravosti príbehu správne, bude mať Lea toľko ohľaduplnosti a napíše to na rovinu, aj keď už podobné tvrdenie poprela.

Čo sa týka mojich príspevkov, pripúšťam, že som vďaka neznalosti problému nereagoval celkom objektívne, ale formu vyjadrovania nepovažujem za hrubú. Toľko moje vyjadrenie.

Ukončím to príspevkom Liliany, by mohol byť takým "epilógom" tohoto príspevku:
lilianaaa:
-aj ked su to negativne nazory, ale v podstate su to tiez rady. Jedine co mi tu vadi ze kultura vyjadrovania podaktorych ludi a pouzivanie vulgarnych slov...

PS: ospravedlňujem sa za dlhosiahly opis, ale kvôli objektívnosti som nechcel vynechať žiadnu myšlienku bez povšimnutia.

teenagerka18

ach mily playboy,
mat takeho otca jak ty, tak to do konca zivota nevyjdem z domu....myslel si uz na svoje dieta jak sa to stvorenie asi musi citit, ked ma takeho otca ako si TY? Vie vobec o tom, aky si??? co vsetko robis??? sak sa najprv zamysli sam nad sebou a az potom hovor na mna, ze ja som psychicky nevyspela, mozno mas pravdu, ale ja aspon viem, ze by som nedokazala spravit toto mojej rodine, co ty robis tej svojej!!! a tento tvoj prispevok, uplne dokazuje to, ze ani ty nie si celkom normalny....citujem: \"Pre všetkých neveriacich Tomášov by som chcel podotknúť, že je to pravda čo píše Lea a možno to znie divoko natože sa poznáme málo ale skutočne sme sa už bavili aj o našich budúcich deťoch.\" a co tvoje terajsie dieta???
Lea
mozno ze mas VS, a si neviem jaka kocka, ale na miesto rozumu mas v hlave len pilyny, teba netazi svedomie z toho, co robis s playboyom a pritom vies, ze ma rodinu???? + tvoj snubenec.....navyse si myslim, ze to naozaj nemas v hlave v poriadku, lebo kebyze si normalna, tak sa tu tak o svojom sukromi \"nerozpises\"...
Mili,
mozno ze mas pravdu, co si mi hovoril predtym v prispevku, ale preco si najprv vsetko poriadne neprecitas a az potom sa zamyslis nad tym, co pises....snazis sa byt neutralny, ale pokial \"im\" veris tie \"ich\" rozpravky, nech sa paci, ja ta nebudem presviedcat o sojej pravde, mozno ze nemam skusenosti v niektorych veciach, ale aj ja mam toho v zivote za sebou a poznam takych ludi, ako je Lea, takze viem o com rozpravam, aj ked si to mozno dost ludi nemysli....pravdupovediac je mi to aj jedno
FIFINA
pozdravujem ta a dakujem ti, ze si sa ma zastala s tou VS mas absolutnu pravdu, niekto sa na vysku dostane vedomostami ini zase peknou tvarickou

playboy

hmmmmm. To je neskutočné ako niekto môže pochybovať o tom, že tu niketo klame.Nech si každý verí čomu chce ale Lea je Lea a ja som ja.To o čom píše Lea nie je žiadny výmysel a ja som sa do tejto diskusie zapojil aby som utvrdil neveriacich o pravosti a skutočnosti tu odznených udalostí.Som namyslený skazený zvrhlík, ktorý sa zalúbil do zasnúbenej nádhernej ženy.To je celá holá pravda.Tak načo o tom ľudia stále špekulujete?Problém, ktorý lea mala je už vyriešený.A bodka.

lea

Elablue, uz som to pisala, snubenec sa vyburil v mladosti a teraz je poslusny baranok, ktory by mi aj modre z neba zniesol.. to si zial na muzoch nevazime, ked sa to prehupne do takejto fazy. Samozrejme, ked sme sa zasnubili, vtedy bola ina situacia. ale to sa predsa stava, ze aj z najhorucejsieho vztahu vasen postupne vyprcha.. sme spolu uz 4 roky. doteraz si vsak pamatam, ako sa mi podlomili kolena, ked som ho prvykrat videla..

playboy

Pre všetkých neveriacich Tomášov by som chcel podotknúť, že je to pravda čo píše Lea a možno to znie divoko natože sa poznáme málo ale skutočne sme sa už bavili aj o našich budúcich deťoch.

playboy

No počúvaj ma ty teneagerka18.To čo si písala za sprostosti?Akože sa snažíš pôsobiť strašne inteligentne a morálne a pritom si len ukázala aká si psychicky ešte nezrelá.Urážaš a pritom na to nemáš žiadne právo.Ale takých tu je viacej.Len máš smolu,že práve tvoj príspevok mi udrel do očí.Tak už sa spamätaj.