KEDY JE ČAS NA PRVY SEX S NOVYM PARTNEROM??

Príspevok v téme: KEDY JE ČAS NA PRVY SEX S NOVYM PARTNEROM??
lea

Ahojte, chcela by som sa spytat, asi po akej dlhej dobe od zoznamenia je normalne mat prvy sex s novym partnerom. Lebo ja sa poznam s jednym krasnym chalanom 2 tyzdne, kvazi spolu chodime, a hovori mi, ze je nenormalne, ze po takej dlhej dobe sme este nemali sex.. sme spolu kazdy den niekolko hodin. Cize uz asi 14 rande bolo. ja si myslim, ze 2 tyzdne je malo, on hovori, ze to je prezitok a sex ma byt na 2. rande. On je veelmi atraktivny a trochu playboy. Kto ma pravdu? Nesmejte sa, ale mame obaja 30 rokov.

mari

Ale musim povedat Lea, ze ta velmi obdivujem. Asi by si mohla riadit aj hotel HILTON v Parizi alebo celu prevadzku nejakeho velkeho letiska. Ja mam uz tiez skoro 30, ale stiham len moje povolanie. Nie este snubenca alebo nebodaj milenca. Takze mas moj velky obdiv a uznanie. Tvoj talent by si mala vyuzit na nieco väcsie, ludstvu prospesne.

elablue

Precitala som si vsetky prispevky a neda mi nevyjadrit sa.Nechcem tu nikoho urazat ale fakt musim povedat ze nechapem ako sa moze niekto zasnubit s clovekom ktoreho nelubi,odpudzuje ho,nechce ho atd...
Neviem preco si sa Lea posunula dalej vo vasom vztahu ked ho vlastne nechces?Len si sa este viac zamotala lebo ANO sa nehovori len tak hocikomu kto ma poziada o ruku ale cloveku s ktorym chcem prezit svoj zivot co neni tvoj pripad.Dalsia vec, pises ze tvoj snubenec je slusny a pritom mal cez 70 mileniek, tak akoze sorry ale tak si slusneho chlapa nepredstavujem,na to mam ine oznacenie "devkar" to by bolo dost priznacne.Neviem ako sa moze jedna inteligentna 30 rocna zena zasnubit s chlapom co bol v base a mal tolko mileniek sak to o dacom svedci,toto je muz suci do manzelstva?Snad nie si tak naivna.A aby som bola s niekym koho nechcem len preto ze sa vyhradza tak to je chore,nech si robi co chce ked mu sibe.Takeho psychicky labilneho cloveka si chcela za muza?Myslim si ze taky zivot ako vedies ta nemoze naplnat,sa oberas o vela.Zit v pevnom partnerskom vztahu je nieco na nezaplatenie,to ti neda nijaky playboy ani milenec.Apropo slusny muz nemusi byt hned aj nudny neviem preco zeny takto pisu ze nechcu slusnych nudnych chlapov ved ja poznam plno super vtipnych a zabavnych a zaroven slusnych chlapov.Odkedy slusnost kraca ruka v ruke so nudnostou?To ze ma niekto moralne zasady to este z neho nerobi nudneho suchara.

milli

Pre Kendy. Je pravda, že som si prečítal zhruba tak dve stránky, než som začal reagovať na príspevok teenegerky, ale ani pri značne veľkej snahe som zo žiadneho z leiných príspevkov nevypozoroval dôvod na takú formu osočovania, akú použila fifina. Človek by mal podľa mňa zvažovať slová, keď chece pomôcť niekomu s problémom. Ale vzhľadom k zjavnému vyhroteniu debaty sľubujem, že si dôkladne preštudujem všetky príspevky tejto témy a potom sa ešte prípadne dodatočne vyjadrím. Inak by som navrhoval písať už len k téme a nevybavovať si osobné účty.

ccc

Lea..takým ľuďom sa vyhýbam vo svojom osobnom živote najviac ako to ide..nemám na takých ľudí bohužiaľ nervy..ale áno sú aj takí ľudia,čo narobíme..
veď fifine úplne unikla pointa mojích príspevkov..asi sa fakt vyjadrujem nezrozumiteľne, mala by som na tom popracovať aby ma pochopili aj takýto ľudia..

lea

ccc, ale vsak je dobre, ze sa ?!?!? ozyva, aj fifina a adi. aspon nam pripominaju, ze aj taki ludia medzi nami ziju a netreba byt s kazdym kamarat.

fifina

lea,posledny prispevok.VS tu mame viaceri.Nasla si si dvoch simpatizantov.Mozes byt spokojna!Vela stastia ti prajem napriek tomu,ze ta vobec nemusim.Ale si ma pobavila,aj trocha sem tam vytocila a aj ti dvaja,tvoji obhajcovia!Hlavne ze si ty spokojna so svojim zivotom,o to vlastne ide!

ccc

koľko to sem prispieva zrazu psychológov..alebo priam telepatov ?
?!?!? nie si telepatka ?
príbehy ako opisuje lea sa stávajú dosť bežne..a každý to vidí, pokiaľ nemá oči zastreté hmlou..
mimochodom okolo 30% detí narodených v manželstve má iného otca,a právoplatný manžel sa stará..
A na mne sa ?!?!? nepobavíš..ja mám v týchto veciach už dávno jasno..
a ak ti môžem poradiť ?!?!? neukazuj tak očividne svoje komplexy..nikdy nevieš na koho natrafíš..

lea

A k tej VS- v zivote sa ja nechvalim pred nikym, ze mam VS. ale zda sa, ze to tu niekomu oci kole- zeby tym, ktori VS nemaju?

lea

ahojte, preco tak utocite na milli a ccc?? mne su sympaticki. vsak kazdy moze vyjadrit svoj nazor. teenegarka sa mi zda byt nevyzreta, tak jej prispevok nekomentujem. aby som ukoncila dohady- mam VS, pracujem v oblasti zdravotnictva, ale nie priamo s pacientmi. pracujem len na polovicny uvazok. no a doktor nie je nikto zainteresovany. Playboy bol naozaj pravy. Cital si to tu vcera a rozhodol sa, ze sa tiez chce vyjadrit