KEDY JE ČAS NA PRVY SEX S NOVYM PARTNEROM??

Príspevok v téme: KEDY JE ČAS NA PRVY SEX S NOVYM PARTNEROM??
lea

Ahojte, chcela by som sa spytat, asi po akej dlhej dobe od zoznamenia je normalne mat prvy sex s novym partnerom. Lebo ja sa poznam s jednym krasnym chalanom 2 tyzdne, kvazi spolu chodime, a hovori mi, ze je nenormalne, ze po takej dlhej dobe sme este nemali sex.. sme spolu kazdy den niekolko hodin. Cize uz asi 14 rande bolo. ja si myslim, ze 2 tyzdne je malo, on hovori, ze to je prezitok a sex ma byt na 2. rande. On je veelmi atraktivny a trochu playboy. Kto ma pravdu? Nesmejte sa, ale mame obaja 30 rokov.

lea

Agina, ale vsak ja som sa pytala len na tu otazku v nazve. ale potom ludia zacali utocit, ze som naivna, neskusena, z klastora a neviem este co, tak som napisala ako sa veci maju. a potom som sa uz musela zastat mojho frajera, ked tam niekto napisal, ze urcite jeho partneri boli zvacsa muzi v base :-)) vsak to vam fantazia pracuje ako pri scenari nejakej telenovely

agina

Lea vacsine tento pribeh sa zdal byt vymysleny, mozno preto, ze sa stale objavovali nove a nove skutocnosti o ktorych si sa v prvom prispevku nezmienila.Avsak zopar jedincov, ktori ti tu vulgarne vynadali, si nevsimaj. my sme ti chceli poradit, no poradit...vsetkym sa nam zdala cudna ta tvoja otazka, na ktoru si sa pytala a mas pritom 30 rokov a robis v zdravotnictve, si svojpravna osoba.

lea

Dakujem zopar pisatelom za podporu, ostatnym za nazory, ale aspon sa ukazalo kto je zakomplexovany a kto nie. ak je niekto vyrovnany so svojim zivotom nepotrebuje súdit a urazat druhych- moj nazor. Este raz- tema nie je vymyslena

lea

No som teraz na strane 2, ale neviem, ci sa mam odhodlat citat aj stranu 1. Zatial jediny sympaticky mi je slusny_muz, asi ho pozvem na kavu.. :-)Ale z bab ako Adi a Agina a spol. ide strach. Nie je to nahodou tak, ze sa vas chlapi boja??

lea

No ja len citam teraz tie vase prispevky zo vcerajska a hned musim reagovat. Preco by som nemohla kazdy den chodit cvicit? je to zdrave a dobre pre zdravie, aj vy to robte a budete dobre vyzerat.

sunnysweetie

my sme mali po roku a pol chodenia :) nesmejte sa..nic sme nezmeskali..a dnes sme uz vyse 5r. spolu..vztah nema byt zalozeny na sexe,ale na laske, tolerancii a porozumeni!!!