Niečo účinné na spomalenie rastu chĺpkov?!

Príspevok v téme: Niečo účinné na spomalenie rastu chĺpkov?!
Anezka

Ahojte, prosím vás, nepoznáte niečo čo naozaj pomáha na spomalenie rastu chĺpkov ? .. pretože ja už druhý mesiac chodím na depiláciu ale mne po troch, štyroch dňoch už narastú chĺpky síce menej viditeľné a jemnejšie ale po takom týždni a pol je to už to čo predtým, ešte k tomu mám aj problém so zarastaním chĺpkov čiže som úplne zúfalá... niečo čo by fakt aspoň trochu pomohlo a predĺžilo tú dobu a ten pocit hladkých nôh :) alebo aspoň na oko ... prosím o radu :)

Shayleen

Laser nechápem kúp si IPL od braun stojí okolo 200 euri a môžeš doma robiť a nepotrebuješ v tých salónoch vyhadzovať prachy. Mám to sama tiež dona

Anezka

no tak to je veľká škoda že ho nevyrábajú, nikdy nepochopím prečo tie najlepšie veci vždy zrazu zmiznú z obchodov :( .. no najlepšie by asi bolo odstránenie laserom, ale žiaľ zatiaľ som len študentka, takže na také čosi si ešte trošku počkám :) ...ale zatiaľ nemôžem predsa chodiť celé leto s dlhými nohavicami ako som to robila po minulé roky :( ..pretože po klasickom oholení nôh sa mi nenormálne vyhádžu a na druhý deň už mám zase ale kedže ich mám podráždené, tak aspon dva dni nemôžem oholiť, takže jedno horšie ako druhé :(

Shayleen

Ja používala od yves rocher krém proti rastu chĺpkov týždeň som sa nemusela holiť. Ale momentálne to nevyrábajù. Mám ešte 1 balenie takže to je to naj čo fakt pomohlo a este IPL odstránenie chĺpkov je tiež ok