Mala je chora a zatial nevedia prečo

Príspevok v téme: Mala je chora a zatial nevedia prečo
Martin FFFF

Sestrina mala (2 a pol ročna) je chora a doktorka všeobecna ju poslala domov že ma anginu. Išla s nou do nemocnice a tam nasadili liečbu ale stale nevedia dôvod.
Zvracia hnackuje teplotuje..neprijma jest ani pit..Má zavedenu kanylu na rucke na ifuzie lebo chodia do nemocnice a zajtra tam uz asi ostane lebo zas zvracala..zapalene creva ma a pecenove testy vysli nedobre
Napada vás dovod alebo čo by to mohlo byť?

Martin FFFF

ja nežiadam diagnozu ale debatu. Možno mal niekto podobný problem. Viem že je to neriešitelne na fore, tak si nechaj ten ton pre seba. Ja tomu rozumiem neboj. Mna len zaujima či mal niekto podobný problem. Ide len o to porzopravať sa o tom , čo ma čiastočne dočasne ukludní to je všetko. Vdaka za reakciu....

pozicia

preboha, martin, ako ti tu na fore mozu ludia povedat co je tej malej, ked to nevedia lekari, ktori jej robili vysetrenia! co tu cakas, ani lekar ak by sa tu nejaky objavil ti neodpovie na dialku. tych pricin moze byt velmi vela, ale aky vyznam by malo hadat? a ako to tebe pomoze? hadam si nemyslis, ze ked ti tu niekto nieco povie, tak lekari sa budu podla toho riadit. museli by byt padnuti na hlavu.