Orgazmus pocas menstruacie - výhody a nevýhody

Príspevok v téme: Orgazmus pocas menstruacie - výhody a nevýhody
kanarik

Mám taký problém.niekde som čítala že ak mávate bolestivú menstruaciu,tak pomáha orgazmus. Ja som teda masturbovala a keď som išla znova na net tak som niekde čítala že masturbacia pocas kramov ich predlžuje..Máte s tým niekto skúsenosti alebo neviete či je to pravda alebo 1iba mýtus? Pretože ja ich dlhšie mať určite nechcem :( Ps od bolesti to trochu pomohlo :-)

patela

prezývka ty tak môžeš vedieť keď si chlap že nepredlžuje ani neskracuje.
jasné že predlžuje mám to odskúšané na sebe. Po orgazme zosilnie a predlži sa lebo ako písala Dandy prekrví sa ti to tam orgazmom viac a tým sa tie cievy v maternici viac krvou zasobia. Proste ti v tej oblasti stúpne tlak krvi ako v celom tele. To máš ako keby si mala čerstvú ranu na ruke a tou rukou by si cvičila a dvíhala činky. Potom by sa ti ruka rozkrvácala a mala by si problém krvácanie zastaviť tak skoro.

Prezyvka055

Nepredlzuje ani neskracuje. Robit sa to v pohode moze, najlepsie je mat pocas toho bud tampon alebo vlozku a nepchat prsty dnu.tj fungovat len na klitorialnom orgazme.

Dandyda

ahoj ja som si to tiež niekedy robím cez menštruáciu keď som v tom čase veľmi nadržaná a nemám pri sebe frajera. S ním cez menštruáciu ani nesúložím :D Ale sama si to občas robím ale potom je z toho taký sajrajt na stehnách že idem hneď do sprchy :D No ja mám práveže potom viac bolesti a aj viac krvácam ale to podľa mňa bude tým že sa svalstvo viac namáha pri orgazme a krv sa viac pumpuje aj do brucha keď je orgazmus a tým sa to krvácanie zrýchli a predlží. A zo mňa to potom vychádza v takých zdrapoch. Ja masturbujem tak že si dám vložku a nechám si na sebe aj nohavičky a rukou potom.. no vieš čo už. Čiže nie na holo ako mimo menštruácie ale cez gaťky a vložku. Lenže aj tak je potom ten sajrajt všade lebo sa to roztečie a navyše mám špinávé aj stehná, riť aj ruky :D Takže to robím fakticky len vtedy keď už som veľmi nadržaná.

iny

Pri menstruacii je posva citlivejsia. Zena si to moze viac uzivat - ak neriesi dusevny problem, ze od krvacania budu z toho mensie jatky :-D Pri menstruacii moze zazit ine, intenzivnejsie pocity. Nemam s tym siroke skusenosti, ale co mam je, ze pocas styku to skor menstruaciu potlacalo, robilo ju prijemnejsou a menej bolestivou. Psychologicky sa tak mohlo aj zdat, ze menstruacia je kratsia.

Moje vnimanie bolo, ze menstruacia bola kratsia, nie dlhsia, ked som maval styk vtedy.